DEĞERLİ İNSAN, İDEALİST ÖĞRETMEN/İMİZ, ADEM İREN'E

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Tanıştığımız ilk günden buyana; çizgisini hiç bozmayan, daima daha iyiye, daha güzele varmak için gayret gösteren, sabırla tüm bilgisini öğrencilerine ( çocuklarımıza ) aktaran, yol gösteren, şefkatiyle onlara sahip çıkan, değerli öğretmen, Adem İREN.
Her daim; çözüm odaklı, başladığı bir işi yarım bırakmayan, bıraktırmayan, misyon ve vizyon sahibi, idealist, değerli öğretmen. Dürüst, ahlaklı, çalışkan, ufku geniş, değerli bir dost, Adem İREN.
Hoş görülü, saygılı, sevgi dolu, yardımsever, dolu,dolu...
Bizler; sizi çok sevdik, bizlerde yeriniz her zaman en özeldi, bir ömürde özel kalacak...
Asla unutmayacağız; sizinle dolu, dolu, güzelliklerle yaşanan, ilkokul yıllarını...
Biliyoruz ki; çocuklarımız daha yolun başındalar. Sadece; sizlerle olan eğitim birliktelikleri bitti. Aynı okul ve sınıf içinde olamayacağız. Evet; kolay olmayacak alışmak, zor olacak biliyoruz. Ama her fırsatta; yine sevgiyle, saygıyla ve özlemle size koşacaklar...
Yeriniz doldurulamaz, dostluk baki...
Çocuklarımızın mezun olmaları ile gurur duyarken, bir yanımız buruk ve hüzünlü...
En çokta, sizden ayrı kalmak, zor olacak. Elbette biliyoruz ki; sizi bekleyen nice çocuklar olacak. Onlara da, aynı titizlikle eğitim vereceksiniz, o yönden mutluyuz. Sizin gibi değerli, idealist bir öğretmenle, ilkokul hayatına başlayacaklar. Bizler çok şanslıydık, onlarda çok şanslı olacak...
Hiçbir zaman, gözümüz arkada kalmadı. O kadar güven veren, donanımlı, asil bir duruşunuz var ki...
Sizi tanımaktan, sizinle eğitim, öğretim yolunda yürümekten, her zaman onur duyduk. İyi ki, sizinle bu güzel yola çıktık. Her zaman, gönlümüz sizinle olacak...
Her şey için, sonsuz teşekkürler... Teşekkürler; idealist öğretmen, değerli dost...
Tüm ailenizle, sevdiklerinizle, mutlu ve huzurlu bir yaşamınız olsun...
Bu bir veda değil...
Naçizane bir teşekkür. Her zaman, sizinle olacağız. Sizi sevmeye, saymaya devam edecek, 4-G'nin bir birinden özel, birbirinden yetenekli, birbirinden başarılı öğrencileri ve kıymetli velileri...
Yolunuz açık olsun, her daim...

( Değerli, tüm öğretmenlerimize atfen... )

M.D.B.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam bir öğretmen için ne kadar gurur verici satırlar bunlar. Umarım Adem İren isimli öğretmenim de bu konuyu görür. Öğretmenim adına ben de teşekkür ediyorum, öğretmene karşı böylesi tanımlamalar böylesi yaklaşımlar epeyce gerilerde kalmıştı. Teşekkürler @alemdar hocam...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Hocam bir öğretmen için ne kadar gurur verici satırlar bunlar. Umarım Adem İren isimli öğretmenim de bu konuyu görür. Öğretmenim adına ben de teşekkür ediyorum, öğretmene karşı böylesi tanımlamalar böylesi yaklaşımlar epeyce gerilerde kalmıştı. Teşekkürler @alemdar hocam...

Ben teşekkür ederim, okuyan gözlerinize, yorumlayan yüreğinize sağlık. Sizler için ne yapsak, ne yazsak, ne söylesek az. Eğitim, öğretim, Öğretmen, o kadar önemli ki, o kadar değerli ki... Kendisine mezuniyet balomuzda sürpriz yaptım, fon müziği eşliğinde okudum. Ayrıca, kendisine ilettim, kayıt ve yazı olarak. Tüm değerli, Öğretmenlerimize atfen...