Deex Coin - Çok Kazanma Fırsatı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Son birkaç gündür takip edip yatırım yapmanın mantıklı olabileceğine kanaat getirdiğim yeni bir kripto para: DEEX COIN

Not: Burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Deex Coin’in halen ICO’su devam etmekte ve ön satışta. 11 gün sonra artık borsa olarak karşımıza çıkacak. Sitenin anasayfasındaki sayaç ICO süresini göstermekte. Bitiminde borsa açılacak.

Deex Coin resmi sitesi: https://deex.exchange/

Merkezi olmayan kripto para borsası olarak yola çıkan Deex Coin borsası Asya kökenli bir borsa. Şu an bu coinden almak isterseniz %15 indirimli ve fiyatı 0.017$. Bu gün sonunda %15 daha pahalı almak zorunda kalınacak. İspanya, Türkiye, Almanya, Rusya, Kazakistan, İtalya, Malta'da ATM açacaklarmış.

Benim referansımla üye olmak isterseniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz. Eğer üye olmak isterseniz refeans linkimi öneriyorum. Tabi bu sizin tercihiniz. Ref linkinden üye olmak size bir şey kazandırmaz, kaybettirmezde.

DEEX Token Sale — Sign Up

Bu borsaya kendim 0.04 BTC (Bitcoin) yatırım yaptım ve karşılığında 2733 adet Deex Coin aldım.
dexcoin.png

Bugün itibari ile 0.04 BTC TL bazında 1750 TL civarı yapıyor. Bu durumda eğer DeexCoin 3 $ olursa (Tahminler 20-30 hatta 50 $ olacağı yönünde) yatırım yaptığım 1750 TL:

2733 x 3 = 8199 $ getirisi olacaktır. Bu günkü güncel kurdan 8199x3.75 = 30.746 TL eder.

Basit bir hesaplama ile ilk 6 ayda beklenti bu şekilde. Tabi 3$ değilde 10$ ve üstü olursa 1750 TL’nin nerelere çıkacağını siz hesaplayın.

Tabi bunlar sadece beklenti. Tam tersi olup buraya yaptığım yatırım buhar olabilirde. :)

- - - - - - - - - -

Bugünkü büyük borsaların da kendi coinleri var. Bunlardan 2 tanesinin coinlerinin kaç kat kazandırdığına bakalım. Bunun için Cryptocurrency Market Capitalizations | CoinMarketCap adlı siteyi kullanıyorum. Eğer kripto paralara ilginiz varsa bu site sizin her an elinizin altında olmalı.

Borsaların kendi coinleri ile ilgili günlük iniş çıkışlarını, değer artışlarını altta verdiğim linklerden kontrol edebilirsiniz.

Binance.com:
Şu an sanırım dünyanın en büyük kripto para borsası. Kendi coini: Binance Coin (BNB)

25 Temmuz 2017 de BNB 0,115203 $ ile başlamış. Bugün 13.47 $. 6 ayda 117 kat artmış. (24 $ a kadar yükselmişti. )
Binance Coin (BNB) historical data | CoinMarketCap

Kucoin.com:
Kendi coini: KuCoin Shares (KCS)

24 Ekim 2017 de KCS 0,692158 $ ile başladı. Bugün 11.72 $. 3 ayda 17 kat artmış. (18 $ a kadar yükselmişti)
KuCoin Shares (KCS) historical data | CoinMarketCap