• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

dedem mrmic

sorumsuz

Forum Onuru
merhaba sevgili arkadaşlar bu yasli dedem mrmic gözleri fark ettiyseniz toprağa bakıyo ama hala doktor peşinde bende onu kırmak istemediğim için gittim hastanelere baktım ve ona en iyi doktoru buldum:D

dede kıymetimi bil kimseye yapmam bu kıyagı hade gene benim gibi seker bi torunun var:D

bu arada aramızda kalsın kendisi tam bir doktor hanım hastası:D ogün doktora götürdüm bastonla hemşireleri ve doktorları kovalıyodu bizi hastane güvenliği yaka paça dışarı attı neye uğradığımı şaşırdım dede noluyo dedim oda dediki hemşireler ve doktorlar bana asılıyodu bende onlara yüz vermedim demesin mi kala kaldım öyle

hade dede al doktor hanımını sana aldım 1 alana 1 bedava varmış :D bide hemşire aldım:D

.
.
.
.
.
.
.
.

.

.
.
..
.

..
.

..

..
.
.

..

..
hazırmısın dedoşşşş....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
al sana doktor:D
al sana hemşire:D
....
..
doktor1.jpg

dede bak onunda senin gibi dişleri seyrek:D
07tkvy001c.jpg

al dede bak bunun da kolları bilezik dolu artıkın siz vefat edince bana kalır:D

sorumsuz

Forum Onuru
bu arada arkadaşlar bu devirde ha deyince doktor ve hemşire bulunmuyo:D:Dama tabi ben bulurum gittim tımarhaneye baktım en güzel doktor bu aldım geldim:Dgelirkende bide ne görim kampanya var 1 alana 1 bedava girdim bide ordan hemşire aldım nankör dedem daha bana kızıyo bunların ahı gitmiş vahı kalmış diye nasıl baskı altındayım bilemezsiniz bastonu almış geliyo neyse bende kaçım yoksa dayak yiycem:D:D