Dalları üzerinde Dokuma

BeReNN

Alyam?
Özel üye
pict0011.jpg

Yaz - dinlenme ve seyahat zamanı. Doğanın güzel yerleri ziyaret ederken, ben zihin güzel bitki ve dev ağaçlarla muhteşem yerde tutmak istiyorum. Bir şube dokuma bir çok eski yöntemle iyi şans için örgü kendisi bir anıt ağaç, olabilir.


pict9992.jpg


Uygun bir dal bulmak için ormanda yürüyüş sırasında başlamak için. Bu halkanın içine rulo böylece esnek ve yeterince düz olmalıdır. Kuru değil yani örgü hemen ıslak bir bez içinde şube neden olmayacaktır. Küçült şube çok yavaş ve kademeli şekilde kırmak için değil gibi olmalıdır.
pict9993.jpg
Sonunda iplik şal ve kravat yoğun satır ile şube kavşak.

pict9995.jpg

Tabanına iplik uzunluğunu ölçün. Ikiye katlandığında, bu halkanın çapı biraz daha büyük olmalıdır. 10-16 adet konuları kesin. (Hatta numara). Ve bir daha - üç kat daha uzun.
pict9996.jpg

Bir dal, kısa bir mesafe bunları menteşe sabitleme, dizeleri asın.
pict9997.jpg

Her iki tarafta - kısa uzun iplik asmak, merkezinde.
pict9998.jpg

Bir demet tüm kısa dizeleri birleştirin. , Iplik küçük bir parça almak paket kravat ve yere bağlarız. Konular çok çekmeyin.
pict9999.jpg

Küçük bir daire durdurmak, onların uzun bir dize merkezinde altında birlikte tüm dizeleri tutun ve aynı gövde, kiriş dönüm yoğun satır iplik izleyin. Bu aynı konu altında birkaç kez çapraz namlu monte edin. Biz ağaç var. O zaten bir gövde, dal ve kökleri vardır. Bu taç resmileştirmek için kalır.
 

BeReNN

Alyam?
Özel üye
pict0001.jpg

Kalın iplik kesme, ilk şube kenarına takın. Bir dama tahtası deseni dalları arasında dokuma yapın.


pict0010.jpg

Kumaş sadece örgü bir iş parçacığı, ancak kurdele veya şeritler olabilir.

pict0011.jpg


Iplik veya şerit değiştirirken, bir sonraki başında yanlış tarafında gizlemek için önceki düğüm sonuna bağlanabilir. Ama sıkı örgü ile gerekli değildir.


pict0013.jpg

Bir çiçekli ağaç, konuları küçük çiçeği bir araya getirilmesinden moda ve örgü arasında koymadan yapabilirsiniz.

pict0015.jpg

Ve nesypuchey doku kesilmiş ağaç yaprakları, dekore edebilirsiniz.

pict9554.jpg

Pskov bölgesinde yaz toplantıda yer yardımcıları, biz hep birlikte hatıra ağaçları yapıyorlardı. Lilyok farklı mevsimlerde üç ağaç yaptı. Soğuk kış, bahar yumuşak ve renkli yaz.
trees.jpg
 
Top