Daha kaç ayrılığa sabrınız var?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Adı üstünde. Ayrılık. Fazla söze gerek yok. Aynı adamdan ya da aynı kadından. Belki de başkalarından daha kaç kez ayrılabilirsiniz. Ya seninle ya sensiz, diyebileceğiniz birine daha ne kadar sabrınız var. Hadi bakalım bilmsel olmayan bu test bu konudaki sabrınızı bir ölçsün bakalım.

, soruları cevapla ve sonucu gör.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Bilmem hiç terkedilmedim
"Hep terkeden ben oldum" mottonuz. Onda biten birşeyler hissettiğiniz anda kırılmamak adına giden olmayı tercih ediyorsuz. Gerçek anlamda aşkın tadına hiç varmamışsınız. Uzun ya da kısa dönemli flörtlerle ömrünüzü geçiriyorsunuz. Bu nedenle ayırlıklar pek de sarsıntıya uğratmıyor. Ancak dikkatli olmanız gereken bir konu var: Gerçekten aşık olduğunuzda bu işler bu kadar kolay olmayacak.

sorular çok alakasızdı benim vereceğim cvplar yoktu ama sonucu merak ettım:) bu çıktı

Papatya

V.I.P
V.I.P

Bağımlı

Defalarca terkedilmişsiniz ama siz tam bir uslanmaz aşıksınız. Yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı siz her ayrılıktan sonra yeniden yine yeni umutlarla yola çıkıveriyorsunuz. Olan size değil etrafınızdaki yakınlarınıza oluyor. Zira her seferinde sizi toplamak onlara düşüyor. Bir kez daha geri adım atarsanız bu sefer arkadaşlarınız sizi terkedecek dikkatli olun.

Napak inanak mı pampa ?