CyberLink PowerDVD 8.0

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Celal28-

Forum Gururu
CyberLink PowerDVD , Bilgisayarınızın gücünü minimum düzeyde kullanıp, kaliteli ses ve görüntü sağlayabilen gelişmiş bir DVD oynatıcısıdır. Müzik CD'sinden yüksek kalitede dinleme yapabilmenizi sağlar. 7.1 kanallı ev sinema sistemlerini destekleyen PowerDVD, Dolby Pro Logic IIx ses teknolojisini destekler. Karaoke desteğini de bünyesinde barındıran bu muhteşem programın marifetleri ses ile sınırlı değil. Videolarınıza 9x dijital yakınlaştırma (zoom) uygulayabileceğiniz gibi, BMP, JPG, GIF ya da PNG dosya biçimlerinde ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Çift gösterim modu ile iki ekranda filmleri oynatabilirsiniz. Kolay menüsü ile istediklerinizi zorlanmadan yapabilir, kontrol panelinin temasını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Baslangiçta, DVD teknolojisi, hazirliksiz yakalanan bilgisayar dünyasina sarsilmaz bir sekilde girdiginde, PowerDVD gibi DVD oynatma yazilimlari yolun her adiminda yerini almisti. Günümüzde artik DVD çilginligi tüm gezegeni sardiktan sonra PowerDVD, DVD yazilimi arenasinda en iyi ve en çok kabul gören yazilim olarak kendini kabul ettirdi.

PowerDVD her seyiyle mükemmel. Dis görünüm seçimi, yer isaretleri ve sinirsiz uzunlukta ekran görüntüsü yakalama gibi seçkin özellikleri sayesinde kendisine esdeger bir rakibi yok. Buna PowerDVD'nin essiz video ve ses kalitesi, sayisiz donanim için sundugu destek, parantez içinde ses alt yazisi ve kendi telifinde olan i-Power isleviyle Internet üzerindeki ilgili DVD kaynaklarina aninda erisim eklenirse PowerDVD'nin hala sektörde bir numara olmasi ve DVD teknolojisi seçiminde bu yerini korumasi hiç de sasirtici degildir.

Desteklediği özel formatlar : DVD-Audio, H.264, DivX Pro 5.2, MP3, DTS, DVD-VR, yüksek tanımlı MPEG-2 ve WMV-HD, MLP Lossless (Meridian Lossless Packing).

Desteklediği özel biçimler : DVD-Audio, H.264, DivX Pro 5.2, MP3, DTS, DVD-VR, yüksek tanımlı MPEG-2 ve WMV-HD, MLP Lossless (Meridian Lossless Packing
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Top