Çünkü ben ilk defa seviyorum

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ben kimseyi senin kadar düşünmedim bu kadar agırbaşlı olmadım. seninle herşey degişti.
senin gelmenle benim kurumuş kalbime sevgi yagmurları yagdı ve sana olan aşkım yeşermeye başladı
senin habersiz kaldıgım an kalbimden yetişen aşk yeşillikleri boynunu bükmeye başlıyor....

herkes bana degiştin diyor soruyorum nasıl bir degişim kimseden cevap gelmiyor ama ben de ne
oldugunu biliyorum ben Zor bir aşkın adamı oldum ve bunla gurur duyuyorum dedigim gibi aşkım
''başarmak Zoru başarmaktır''

aşkım sana bir yıldıZ kadar uZak bir nefes kadar yakınım unutma...uZaklıklar aşkı güçlendirir
benim aşkımda işte böyle gün geçtikce güçleniyor..aşkımın üZerine dügüm üZerine dügün atıyorum
kimseler cöZmesin çöZemesin diye
ilk defa birine herkesten çok deger veriyorum onu düşünmeden bir an geçirmiyorum duvarlara ismini kaZıyorum...
kalbimde sen aklımda sen her anımda sen varsın
çünkü ben ilk defa seviyorum...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Zoru severim, çok hayal kurarım ve bu hayallerimi gerçekleştirmek için peşinden koşarım. Hayallerin peşinden koşmak için üç şey gereklidir; istemek, inanmak ve hemen başlamak. Cesaret ise inanmaktan geliyor. İnancı olmayan bir insanın cesareti de olmaz. Detaylara takılıp kendinizi boğmayın. Eksikler hiç bitmez, elinizdekiyle yetinin