Çtl'ler Nereye Gidiyor Arkadaşlar?

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Selamlar ahali...

Forumda herkes CTL zengini bakıyorum da. Renkli yazılar, yıldızlar falan uçuşuyor ortalıkta. Peki daha faydalı yerlerde kullanmaya ne dersiniz? Bizden birilerine değilse bile, ihtiyacı olan milyonlarca can'a can katmak için kullansak?

Sanırım duymayan kalmamıştır, 5000 CTL yaptığım gün CTL'Leri nakite çevirip, LÖSEV'e bağışta bulunacağıma dair söz vermiştim. @nazenin sayesinde ben amacıma kavuştum. Sizlerden de ufakta olsa destek bekliyorum arkadaşlar. 1000 CTL 5 TL değerinde. Bu 5 TL bazı dernekler için çok çok büyük önem arz ediyor. Duyarlı davranacağınızı düşünüyorum. Umarım yanılmam :)

CTL-Losev.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ne kadar güzel bu kadar güzel bir amaca hizmet etmek. Uygulamayı gönülden destekliyorum.

Evet arkadaşlar hadi daha çok CTL kazanmaya....

Bu şekilde bağışlar yapılabileceği gibi bir öğrenci kardeşimiz için de CTL leri TL ye çevirebiliriz.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Ne kadar güzel bu kadar güzel bir amaca hizmet etmek. Uygulamayı gönülden destekliyorum.

Evet arkadaşlar hadi daha çok CTL kazanmaya....

Bu şekilde bağışlar yapılabileceği gibi bir öğrenci kardeşimiz için de CTL leri TL ye çevirebiliriz.

oda çok güzel olur gerçekten hocam. malum okumak bu devirde çok çok büyük yük. ve anadoluda öğretmenlik yapan hocalarımız mevcutken yanlış yerlere ulaşmayacağından da adımız kadar emin oluruz.