ÇTL > TL - Nasıl Değerlendirelim?

ÇTL > TL birikimlerinin şu şekilde değerlendirilmesini istiyorum.

• Kişisel olarak değerlendirmek istiyorum.

Oy: 2 16.7%
  • STK bağışı yapılsın.

Oy: 4 33.3%
  • Spor kulübüne forma yapılsın.

Oy: 2 16.7%
  • Logolu kupa yapılsın.

Oy: 0 0.0%
  • Forumda katılımcı ve ihtiyacı olanlara gönderilsin.

Oy: 4 33.3%
  • Farklı bir önerim var. Lütfen konuda belirtiniz.

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    12
  • Anket kapatıldı: .

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Lösev ve Elazığ Depreminden yanayım Forumda katılımcı olan birine de sözüm vardı hatta benim CTLler üçe bölünsün mümkünse

OBir

MEB
Özel üye
Çoğunluğun sesi benim için önemli. Ama yine de ankette oy kullandım. Yakın geçmişte öğrencilikten kurtulmuş ve sıkıntılarını da yaşamış biri olarak öğrenci kardeşlerimiz diyorum. :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kişisel olarak mevcut birikimini korumak ve devam etmek isteyenler buradan veya özel mesaj yolu ile bildirebilirler.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Kişisel olarak mevcut birikimini korumak ve devam etmek isteyenler buradan veya özel mesaj yolu ile bildirebilirler.
Devam edince ne olacak bu CTL olayı devam mı edecek yani eğer öyleyse biraz daha biriksin derim 300tl az değil mi? :D bir sene veya 6ay daha biriksin bence . ama ortak karar olacak sonuçta ne derseniz uyarım ben

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kişisel olarak değerlendirilebilir, neden herkes bir yere bağışlama niyetinde olsun ki ben daha önceki dönemde olduğu gibi herkesin kendisinin alıp bireysel olarak istedikleri gibi değerlendirmesi yönünde. :)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Ben kişisel olarak değerlendirmek istiyorum dedim çünkü yardım etmrk istediğim, mutlu etmek istediğim insanlara kendim vermek istediğim için böyle bir şeye karar verdim ?