Corona Virüsten Korunmada 14 Kural

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Çinin Wuhan kentinde aralık ayında çıktıktan haftalar sonra küresel bir salgına dönen corona virüsü ,her geçen gün gözünü biraz daha arttırırken bizlerinde tedbirli olmanız şart artık. Sıkı önlemler alınıyor ve alınmaya devam edecek. Bizlerinde bu önlemlere uymanız zorunlu bir hale geldi. Korunmada 14 kuralı sıkı bir şekilde uygulanması zorunlu. Aşağıda bu kurallar yazmakta. Zorunlu olmadıkça kalabalığa çıkmayın. Çıkmanız gerekli durumlarda ise kişiler arası.mesafenizi koruyun.

77364

77365

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Biraz önce dışarıdan geldim evet sokaklarda insanlar az ama olanlar da işin ciddiyetinde değil gibi hareket ediyorlar. Bu olayın sırrı el temizliği ve elinizi yüz bölgenizden uzak tutmaktan geçiyor arkadaşlar. Tabi bir de insanlara fazla yaklaşmamak...

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Biraz önce dışarıdan geldim evet sokaklarda insanlar az ama olanlar da işin ciddiyetinde değil gibi hareket ediyorlar. Bu olayın sırrı el temizliği ve elinizi yüz bölgenizden uzak tutmaktan geçiyor arkadaşlar. Tabi bir de insanlara fazla yaklaşmamak...
Kesinlikle katılıyorum ankarada da durum aynı avmlerde kimse olmuyor da dışarıda bazı insanlar önlem alırken bazılarının umurunda bile değil söyledikleri tek cümle takdiri ilahi ? bu işi de Allaha bağlamakta ne biliyim