Comodo Dragon Internet Browser 17.3.0.0

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
internet tarayıcılara bir alternatif daha :)

yıllardır güvenlik yazılımlarıyla piyasada tutunan comodo internet tarayıcısıyla karşınızda
crome altyapısıyla hazırlanan program gayet kararlı güvenli bir web deneyimi istiyorsanız denemelisiniz

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Normalde firefoxtan başka bir tarayıcı kullanmam.Hiç bilmediğim birinin bilgisayarı bile olsa yoksa mozillayı kurarım.Ama bunuda deneme amaçlı indirip kurdum.Sanırım güvenlik açısından oldukca iyidir.Ama benim menüsü hoşuma gitmedi.Ama bana göre güzel bir özelliği dikkatimi çekti bağlanamadığında çıkan uyarı ingilizceyse türkçeye cevirmeyi tekli ediyor.Onun dışında araç çubukları görünmüyor.Ama konuda denildiği gibi değişik bir tecrübe.Teşekkürler paylaşım için.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Normalde firefoxtan başka bir tarayıcı kullanmam.Hiç bilmediğim birinin bilgisayarı bile olsa yoksa mozillayı kurarım.Ama bunuda deneme amaçlı indirip kurdum.Sanırım güvenlik açısından oldukca iyidir.Ama benim menüsü hoşuma gitmedi.Ama bana göre güzel bir özelliği dikkatimi çekti bağlanamadığında çıkan uyarı ingilizceyse türkçeye cevirmeyi tekli ediyor.Onun dışında araç çubukları görünmüyor.Ama konuda denildiği gibi değişik bir tecrübe.Teşekkürler paylaşım için.

jeriko firefox benimde beğenerek kullandığım bir tarayıcı idi operaya kadar 1 yıl kadar opra kullandım şimdi maxhton tutkunuyum sana tavsiye ederim
buradan ulaşabilirsin

sayfa çeviriside tümleşik burada resimli anlatım yapmıştım

link ve resim url sini bulmaksa çocuk oyuncağı: maxthon veb tarayıcı ile link ve resim paylaşımı

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.