• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ÇOK ŞEY Mi ISTIYORUM..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Sekiz saat çalışıp geldiğimde yemek hazır sofra kurulu yiyip bir kenara çekilip TV izlemek istiyorum.​

Sofra kaldırılmış bulaşıklar yıkanmış çayım demlenmiş meyvem çerezim gelmiş keyifle yiyip içip uykum geldi gidip yatmak istiyorum.
Banyoya , wc girip her seferinde temizlenmiş görmek ama kimin temizlediğini dert etmemek istiyorum.
Annem babam akrabalar misafirler gelsin saatlerce ikramlık hazırlansın , ikram edilsin tonlarca çıkan bulaşığı biri yapsın ben gırgır şamata muhabbet edeyim misafir gidince de evi tertemiz bulmak istiyorum.
Çocukların ödevini takip etsin yemek seçtikleri için her birine ne yer kaygısı çeksin , sürekli isteklerine karşılık versin tertemiz giydirsin uyutsun , okul ders takibini yapsın dışardan etkilenip kötü huylar edinmesini , konuşmasını engelleyecek , abur cubur için, tablet saatlerce ısrarlara karşılık verecek bana dokunmayacak birini istiyorum.
Pazar alışverişim yapılsın , çöpüm atılsın , çamaşırım yıkansın , ütülenip çekmecede giymem için hazırlansın istiyorum.
Hergün ne yiyeceğim düşünülsün alışverişe çıkılsın ama az para harcansın istiyorum.
Biraz ses gürültü olunca amannn bir huzur vermediniz deyip kapıyı çarpıp düşünmeden eşi çocuğu bırakıp arkadaşlarla kafa dağıtmak istiyorum.
Her şeyi yapsın ama dırdır etmesin istiyorum.

Hep yüzü gülsün hiçbir yeri ağrımasın hep hizmet etsin istiyorum.​

ÇOK ŞEY Mi ISTIYORUM..​