• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çok Güzel Yatırımlar Yaptım ama Yatırım Tavsiyesi Değildir

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Abilerim, ablalarım, kardeşlerim, arkadaşlarım yatırım tavsiyesi değildir ama çok güzel işlere yatırım yaptım.

İlk yatırımım tavuk oldu. En kısa sürede mavi yumurta alacağım ve çok büyük parayı bulacağım. Çiftlik bank hesabı oluşturdum ve şimdi olmasa da önümüzdeki günlerde çok güzel yatırımlarımın karşılığını alacağıma inanıyorum. Çünkü sahibi çok sevimli ve masum. Gönlünün güzelliği yüzüne vurmuş maşallah.

İkinci yatırımım ise bitcoin oldu. Çok güvenilir bir firma ismi Thodex. Şuan sitelerinde bakım var galiba ama çok güzel bir şekilde buradan kar edeceğim.

Dediğim gibi yatırım tavsiyesi değildir ama üye olacaksanız referans olurum. Varmı başka böyle karlı bildiğiniz İşler. :) :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bana göre en mantıklı olani dükkan ufakta olsa çünkü hiç bir kayıp yok masraf yok çokları bir daire alayım Düşüncesinde ama ev bana göre çokta bir gelir kaynagi değil çok masraf çıkarttı yor 😂

zevzek

zevzek®
Özel üye
Abilerim, ablalarım, kardeşlerim, arkadaşlarım yatırım tavsiyesi değildir ama çok güzel işlere yatırım yaptım.

İlk yatırımım tavuk oldu. En kısa sürede mavi yumurta alacağım ve çok büyük parayı bulacağım. Çiftlik bank hesabı oluşturdum ve şimdi olmasa da önümüzdeki günlerde çok güzel yatırımlarımın karşılığını alacağıma inanıyorum. Çünkü sahibi çok sevimli ve masum. Gönlünün güzelliği yüzüne vurmuş maşallah.

İkinci yatırımım ise bitcoin oldu. Çok güvenilir bir firma ismi Thodex. Şuan sitelerinde bakım var galiba ama çok güzel bir şekilde buradan kar edeceğim.

Dediğim gibi yatırım tavsiyesi değildir ama üye olacaksanız referans olurum. Varmı başka böyle karlı bildiğiniz İşler. :) :D
Yakın arkadaş cevremden birer daire parası kaptiranlar var thodexe sanmioyrum pek geri gelsin.

Bende bir ara 2018 de ilk ciktiklari zaman tws diye coine bulaşmış sistemcoin die bir firmanin elinden son anda kurtulmustum :)) bu gördüğüm güvensizlik nedeniyle
2018 de aldiklarimi tuttsam hayal edemeyeceğim paralardi ama sisteme inanmayıp geri bırakmıştım :) holo vs ..
Daha sonra sürekli ara ara içeride duruyorum ama patlasada beni rahatsız etmeyecek miktarlar ile.
Kriptolar seneye çok daha fazla kazandıracak bence ama altın vuruş olabilir bu 😅 sonra artik yasal bir zemine oturmadan dokunmam
En iyisi şirket hisseleri az ama temiz iş :)