• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çocukluk hayalini gerçekleştirdi!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Teniste, erkekler dünya sıralamasının 1 numarasında yer alan Sırp Raket Novak Djokovic, taraftarı olduğu İtalya'nın AC Milan kulübünü ziyaret etti.
651109_detay.jpg

Teniste bu sezon gösterdiği başarılı performansıyla dikkat çeken ve sezonda şu ana kadar oynanan 3 grand-slam'den 2'sini kazanma başarısını gösteren Sırp raket Novak Djokovic, çocukluğundan beri taraftarı olduğu AC Milan'ın tesislerini gezdi ve futbolcularla bir araya geldi.

AC Milan kanalının eşlik ettiği Djokovic, kırmızı-siyahlı takımın tesislerinin bulunduğu ve Milanello olarak anılan yere ilk defa geldiğini belirterek, ''Benim için çok özel bir gün. Asla unutmayacağım. Hayatım boyunca hep Milan'ın taraftarı oldum'' dedi.

Kırmızı-siyahlı ekibin sportif tesislerini de ''inanılmaz'' olarak niteleyen dünya bir numarası Djokovic, ''Çok büyük bir tesis. Dünyada en çok şampiyonluk kazanmış, güçlü bir takımın ihtiyacı olabilecek her şey var burada'' diye konuştu.

AC Milan'ın sezon ortasında Dubai'de yaptığı devre arası kampında Zlatan İbrahimovic ile bir araya geldiklerini aktaran Djokovic, Boşnak asıllı İsveçli golcüye Milan'ın şampiyonluğu kazanması durumunda, kendisinin de Wimbledon'ı kazanacağını belirttiğini ve şu anda her ikisinin de gerçekleşmiş olduğunu söyledi.

Taraftarı olduğu takımında yeni beklentisinin Avrupa Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak olarak açıklayan Wimbledon'ın son şampiyonu, takımının yeni sezona hırslı bir şekilde çalışarak, hazırlandığını bildirdi.

Sırp raket, kendisi gibi babasının da kırmızı-siyah renkli takıma tutkulu olduğunu kaydetti.