Çocuk Odası Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Çocuklar için tasarımlar


The WOO; yaşam mekânları tasarlamakta deneyimli, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına duyarlı, malzeme ve tasarım bilgisi olan ve tüm bunları güçlü bir organizasyona dönüştürebilecek birikime sahip bir ekip tarafından eve ve ev yaşamına dair farklı seçenekleri müşterileriyle buluşturmak üzere kuruldu.

fkypAW4.jpg


Woo kelimesi İngilizce'de kur yapmak anlamına geliyor. Sevgilimize, evimize, artık eskisi gibi misafirlerimize özel ev eşyaları almadığımıza göre kendimize kur yapmak. Belki biraz olsun kendimizi şımartmak The WOObizim için markamızın dinamik, yenilikçi ve yaşama değer katan, yaşamdan zevk alan duruşunu ifade ediyor.

UB0LPH6.jpg


Çocuk Odaları The WOO ile Renkleniyor
Ev yaşamına dair binlerce ürünü dinamik bir anlayışla buluşturan The Woo, çocukların hayalleri kadar renkli ve çeşitli oda tasarımlarını yenilikçi bir anlayışla sunuyor. Modern görünümü, çocukların bitmek bilmeyen enerjilerini yansıtan renk seçenekleri ve ürünlerin fonksiyonel kullanım özellikleriyle The Woo, çocuk odalarına yepyeni bir hava katıyor. Karyoladan komodine, çalışma masasından özel tasarım taburelere kadar çocuk odası için gerekli her türlü ürüne The Wooda ulaşmak mümkün.

Her anne baba çocuğuna ait kullanışlı bir alan yaratmak ister. Ancak hem güzel hem kullanışlı bir çocuk odası düzenlemek genelde zordur.
Evim için, benim için sloganı ile yola çıkan The WOO, çocuk odalarının hep aynı tarz ve konseptte olmasından hareketle, rengârenk ve yaratıcı karyola, halı, perde, tabure, saat, çalışma masası ve aydınlatma tasarımlarını alternatif kurgular içinde sunuyor.

885bBov.jpg

The WOO Genel Müdürü İç Mimar Mete Övür konu ile ilgili olarak, Çocuk odası dekore edilirken gelecek 5 hatta 10 yıl hesaplanarak hareket edilmelidir. Odanın dekorunun temelini ve mobilyalarını basit tutmak, çocuğun büyümesi ile odanın uyum sağlamasını kolaylaştırdığı gibi, çocuk odası dekorunun evin genel dekorasyonu ile uyum içinde olmasını da sağlar. Çocuk odasının dekorasyonu çocuğun doğumu ile başlayan ilk yılda kritik önem taşır. Bu odanın doğru tasarlanması gelecek yıllarda tüm aileye yarar getirir. Biz The Wooolarak, bu kriterler doğrultusunda hareket ederek özenli ve farklı tasarımlar sunuyoruz. Ayrıca çocuk odalarının her şeyden önce güvenli ve sağlıklı eşyalardan olması gerektiğini de iyi biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin her biri çocuk sağlığı ve güvenliği gözetilerek tasarlandı. Bizim için sunum ve dizayn kadar çocuklarımızın sağlığı da önemlidir açıklamalarında bulunuyor.

GDEbRXY.jpg


The Woo mağazası, mimari dokunuşlar ile şekillenmiş, fonksiyonellik ve ergonomiyi barındıran çocuk odası ürünlerini profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde kullanıcının beğenisine sunuyor.
 
Top