COCA COLA'nın ANLAMI

ALMiRa

Üyecik
Yahudi asıllı, gelirinin bazen bir kısmını bazen de tamamını İsrael'e vererek, Filistindeki vahşetin ve insanlık dışı o katliamın ortaklarından birisi de Coca Cola şirketidir. Üzülerek belirtmek gerekiyorkı; O şirketinde ayakta durmasını sağlayan yine biz müslümanlarız. Yani içtiğimiz her şişe cola ile Filistindeki kardeşimize bir mermi atmış oluyoruz bir nevi.

Coca Cola'nın ne anlama geldiğini düşündünüzmü hiç?

İşte bunun cevabı:

Coca Cola yazısını yansıtmalı olarak ters çevirdiğinizde arapça bir yazı teşkil etmektedir. Ve de bu yazıda "La Muhammed La Mekka" yazısı ortaya çıkmaktadır. "La" arapçada olumsuzluk ekidir. Yani bu cümle o zaman: "Muhammedi ve Mekke'yi ortadan kaldırmak" anlamını taşımaktadır. İnanmak güç ama ne kadar cahil olduğumuzu kendi gözlerimizle görmeye ne dersiniz?

Şimdi bu yazıyı hat sanatı gözlükleriyle seyredelim
"Muhammed ve Mekke yok olsun"
Hala hiç utanmadan, çekinmeden Coca Cola içen Müslümanlar...!


TAKDİRLERİNİZE BIRAKIYORUZ....
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Evet daha önce de görmüştüm uzun zamandır da coca cola içmemeye özen gösteriyorum. Teşekkürler emeğin için
 

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Ben yaklaşık 1 senedir Türk ürünleri kullanmaya özen gösteriyorum.Kullanıyorum demiyorum.Özen gösteriyorum sadece.
 
Bende zaten bir yıldır.Coca Cola içmiyorum.Unutmayalım ki coca cola ve benzeri ürünlre verilen her para bize kurşun bomba ve vahşet olarak geri dönecektir.
 

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Çok defalar dile getirildi bu. Bu kadar detaylı görmemiştimTeşekkürler.
Nelerle içimize sızmaya çalışıyorlar. Akıllarını nerelere yoruyorlar hayret edilmeyecek gibi değil.
 

SAADET

Üyecik
biz onlara dilimizle ve ellimizle durdurmaya calısalım olmazsa kalbimizden buğz edelim ben zaten icmiyorum içtirmemeye çalısıyorum lütfen artık paramızla insanları öldürmeyelim diyorum
 

Apancene

Aktif
Bende yaklaşık 4 yıldır kola ( asitli içecekler ) içmiyorum hergeçen gün zararlarını gördükçe,okudukça iyiki içmiyorum ,heleki bi amaç gaye için yapılmış olması ve müslümanların hala gaflette olmalarına şaşıyorum
 
Top