CNBC Dizileri

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
WITHOUT A TRACE
Malone ve ekibi, her Pazartesi 21:00'de yeni bölümleriyle ekranda.

İZ BIRAKMADAN KAYBOLANLARIN PEŞİNDE
ZAMANA KARŞI BİR YARIŞ

Federal Soruşturma Bürosu bünyesinde bulunan Kayıp Kişiler Timi’nin görevi, kaybolduğu bildirilen insanları bulmak. Kayıp Kişiler Timi’nin elindeki tek bilgi, ortadan kaybolan kişinin adı. Tim kayıp kişiyi tanıyanlardan alınan bilgilerle, aradıkları kişinin psikolojik profilini çizerek işe başlıyor. Kayıp olduğu bildirilen kişinin son 24 saatinin canlandırıldığı “Kaybolma Günü”, ekibin izleyeceği politikayı belirleyen kilit noktalardan biri.

KURGUSAL YAPININ FARKI
Gündemdeki diğer polisiyelerden farklı olarak “Without a Trace”, dizinin kahramanları arasındaki insani ilişkileri, kişisel yaşamlarına dair detayları ve başarısızlıkları izleyicisiyle paylaşmaktan çekinmiyor. Birçok bölümde, ajanların kişisel sorunları peşinde koşulan kurbanı bulma sürecinde başlı başına birer “öykü” haline dönüşebiliyor. Ancak bu sanıldığı gibi sadece “gerçeklik etkisi” yaratmak için tasarlanmış bir kurgu değil. Ünlü prodüktör Jerry Bruckheimer, “Without a Trace”de kurban ile kahramanları ilişkilendiriyor. İnsani yönlerini ortaya koyan kahramanlar bu yolla kurbanın da insani taraflarının ortaya çıkmasına önayak oluyorlar. Başta Altın Küre ödüllü Antony LaPaglia olmak üzere kadrosundaki oyuncuların performansıyla güçlenen “Without a Trace”, son yılların en farklı dizileri arasında yer alıyor. Polisiye yapısının yanı sıra işlediği insan öyküleriyle de izleyicileri kendisine bağlıyor

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Altyazılı filan ama ben severek seyrediyorum polisiye hoşuma gittiği için dramatik olaylarda var cnbc den bi kaç dizi takip ediyorum.Altyazıdan sıkılmazsanız sizede tavsiye ederim

esrauysal

Üyecik
cnbce dizilerini bende fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.emergency, without a trace, ghost whisperer, 4400, cold case, x files favorilerim. Sürekli izleyemesem de mümkün olduğunca yakalamaya çalışıyorum.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Lost dizisi de oldukça iyiymiş ben cd den izliyorum şu anda sezonda mı bilemiyorum ama tavsiye ederim heyecanlı bir dizi