Cinsel Iktidarsizlik ve Beraberinde Gelen Hastaliklar

Düş

Özel Üye
Özel üye
Cinsel Iktidarsizlik ve Beraberinde Gelen Hastaliklar

Cinsel iktidarsizlik her saglikli erkegin en son basina gelmesini isteyecegi bir saglik sorunudur. Maalesef cinsel iktidarsilik sorunun yaninda erkekleri baska tehlikelerde beklemekte. Eger cinsel iktidarsizlik sorunu basladi veya yasaniyorsa o kisinin kalp, damar, diyabet gibi hastaliklarida yasamasi cok daha yuksek bir ihtimalmis.

Cinsel saglik sorunlari arasinda erkekler icin ilk siralarda yer alan cinsel iktidarsizlik erkek için çekilmez sorundur. Erkekler cinsel sorunlarını anlatmaktan, doktorla paylaşmaktan da cekinmektedirler.Bu yuzden eger boyle bir sorun yasiyorsaniz tum tabularinizi yikip derhal doktora giderek tedavi gormenizde fayda olacaktir. Cunku bir tedaviye ne kadar erken baslanirsa o kadar cabuk cevap alinir. Unutmamamiz gereken Cinsel ilişkilerde kişisel ya da partnerle yaşanan sorunların arkasında büyük rahatsızlıklar çıkabilir. Erkekteki cinsel fonksiyon bozukluğunun büyük bölümü kan dolaşım sistemindeki rahatsızlıktan oluşur. Cinsel iktidarsızlık, kalp, damar, tansiyon, kollesterol, diyabet gibi sonu ölümle biten rahatsızlıkların ilk belirtisi olabilir.

Cinsel iktidarsizligin onune gecebilmek ve sagligimiza dikkat etmek adina yagli yiyeyeceklerden kacinmali, sigara icmemeli ve fazla alkolden kesinlikle uzak durmamiz gerekmekte. Daha saglikli bir hayat, cinsellik ve cinsel yasam icin bu onerilere kulak vermenizde fayda olacagini dusunuyoruz.

Alinti
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ah bu erkekler demek yağlı yiyecekelrden kaçınmalıymışız :D her zaman iyi ki erkek geldim dünyaya dedirtmiyor demek ki. :D
 
Top