Cin musallatı

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Şimdi şöyle oldu İnsanların Etrafında iyi ruhaniler olabilir bunların normalde en fazla üç tane olur 1 iyi 2 si kötü olur iyi ve kötüden kastım şu müslüman ve hristiyan olarak adlandırabiliriz bazende 2 tane olur biri müslüman biri hiristiyan eğer tek başına gelmişse yanlış işler yapmışsın demektir ve oda cin değil ifrittir şeytandır yani seni sendekiler 3 lü olabilir ve saldırı anına geçmişse müslüman olan sana yardım etmiş ve hiristiyan olanı kesmişsindir bunda sıkıntı yok ama intikam almak için gene böyle kötü olarak saldırırlar sana korkuturlar korkmaman gerek çünkü korkuyla besleniyor bide hal ve hareketlerine çok dikkat etmen gerekiyor İnandığın bazı gerçekler putperes gibi gerçekçi olmayan şeyler gerçek olan şeylerede zaten mantıklı düşünüp pek inanmıyorsun

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
O ara çok fazla fal baktım ben. Arkadaşın falında mezar görüp söyledim en basiti ve iki hafta sonra dedesi vefat etti.
Zaten ondan sonra çok şiddetlendi. Günah olduğunu biliyorum. Ve korkmamak gerektiğini.

Ama elimde olmadan çok korkuyordum. O zamanlar Murat diye bir arkadaşın kız arkadaşı onları resmen saydığını söylüyordu. Her gün cinnet geçirip hastanelik oluyordu. Korktuğu sürece devam etti.

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Bazı özel alışkanlıklarından vazgeçmen gerekecek tövbe edip istiğrar edeceksin bir şeyi çok ihmal ediyorsun etme

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Geçen yolculuk esnasında otobüsün tvsinde Dabbe filmini gördüm :D kaliteli bir yayın olmayınca YouTube den fragmanına bakayım diye girdim üstüne kaç tane video seyrettim hatırlamıyorum :D
En son genç kıza aşık bir cine eziyet ediyordu hoca :D
Kızın cigligi hala kulaklarımda sabah olana kadar efam üstüne efam :D

Konuyu okuyunca en az o kadar ürkütücü geldi :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Geçen yolculuk esnasında otobüsün tvsinde Dabbe filmini gördüm :D kaliteli bir yayın olmayınca YouTube den fragmanına bakayım diye girdim üstüne kaç tane video seyrettim hatırlamıyorum :D
En son genç kıza aşık bir cine eziyet ediyordu hoca :D
Kızın cigligi hala kulaklarımda sabah olana kadar efam üstüne efam :D

Konuyu okuyunca en az o kadar ürkütücü geldi :D
Beni bir gece uyku tutmadı da Dabbe 1-2-3'ü arka arkaya izledim, sonra bir ay kendime gelemedim :D Işıkların hepsini açmadan gece tuvalete gidemiyordum rezalett ?