• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cin musallatı

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Bu konuyu neden günlük bölümüne açtığını sorguluyorum suan da.
Konuya gelince benim de bir çok deneyimim oldu :D
Bir tanesini anlatayım.

Üniversite de ev arkadaşımla birlikteydik o odasına geçti bende salonda oturuyordum. Tam karşımda da dış kapı vardı. Bizim dış kapı biraz eski püsküydü nasıl desem beyaz bir kapı kulpu demirdi felan çift taraflı yani içeriden ve dışarıdan kapı kolunu aşağı indirip açıyorsun . Aşağı doğru indirince acayip ses çıkartıyor gıcırtılı . Neyse laptopla ordan oraya gezinirken, kapı kolundan gıcırtı geldi aşağı doğru indiğini duydum direk baktım kapıya ama açılmadı yani sadece dışarıdan kolu indirildi .
Bakakaldım. Çünkü dışarıdan biri olsa hem sensörlü apartman ışığı yanar hemde kapı camlı olduğu için önünde duranı görebilirdim ama hiç birşey yoktu.

O esna da arkdasım dışarı çıktı bakıştık.
Sende duydun mu dedi .
Duymak ne kelime gördüm kapı kolu aşağı indi dedim.

O zaman benimkilerden biri dedi. Meğerse buna dayısı mi ne büyü yapmış yıllardır çekiyormuş gitmediği hoca gitmediği yer kalmamış şahit olmasam sallıyor derdim ama gözlerimle gördüm.
Sahi cinler ışık sensorune yakalanır mı yoksa hayal mı gördüm .
Ama öyle olsa sesi demi hayal ettim yada arkdasım odasından çıkıp duydun mu sende diye neden çıksın .

Ertesi gün ona bir dua yazdım rahat uyuması için. Bir yerlere sokuşturmuş aylarca bulamamıştık ama rahatta uyumuştu geceleri.

Aylar sonra annem ziyarete geldiğinde döşeğin ta içinde bulmuş herhalde . Belki o korudu belki değil. Ama kapı olayı biraz ürkütücüydü.

Tabi bu sadece olaylardan biri.

Bu arada herkesin bir tane Ahmet diye arkdası vardır illa ki yada tanıdıgı :D Bence yersiz bir tahmin :D