• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cin musallatı

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Ne yani bu konu korkutuyor mu seni? :D

Evet, çünkü uzun zaman rüyamda görüyordum. Gerçi hala odamın üç yerinde Name-i Peygamber duası bulunuyor. Yaklaşık 4 seneden beri bazen sürekli bazen de hiç görmüyorum rüyamda.

Madem korkuyorsun neden girdin konuya dersen de ne bileyim korktuğum halde çeşitli kitaplar okuyup bilgi sahibi de olduğum konu aynı zamanda. :D

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Tam olarak rüya denemez gerçeğe çok yakın düşsel anlar demeliyim. Bir rüyada bana gelen üç harfliye bıçak sapladım. Kendime gelip yere bakınca yerde gördüm o bıçağı saplı olarak. Ki öğrenciydim ve evde yalnızdım. Dışarda yemek yemiştim ve bıçakla alakalı bir işim olmamıştı.

Rüya esnasında uyurgezer gibi hale gelip kalkıp o işi yapmıştım. Yani O kadar gerçekçiydi.

Sonraları değişik değişik soyut hallerde tüm gecelerimi ziyan eden şekilde görüyordum. Ve bu gördüğüm halleri araştırınca bazı insanların "Gören" olduğunu duydum. Onların da bizler arasında gezindiğini ve Benim bunu hissettiğimi. 6. hissim de'kuvvetlidir ve baktığım fal isabetli oluyordu. Ve en çok fal bakınca görüyordum öyle şeyler.

Name-i Peygamber duasını yastığım ve cüzdanıma falan koydum senelerdir de illa etrafımda bulunur.

Bunları yazarken de köpekler sıkı şekilde havlamaya başladılar. O yüzden bir Ayet-el Kürsi okuyacağım.

Korkan olursa okusun.

Gerçi Ramazan Ayı olduğu zaman kimseye sıkıntı veremezler diye biliyorum.

Kendim yazdığım için korkmadım ama umarım uyuyunca da korkmam.

Bu konuyu açma nedeniniz neydi peki?