• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çikolatadan çıkan böcek dilini soktu!

Papatya

V.I.P
V.I.P

Antalya'da eczanede tekniker olarak çalışan Ömer Altınbaş'ın yediği çikolatadan çıkan böcek, dilini soktu

Önceki akşam 3.5 yaşındaki kızına çikolata alan Ömer Altınbaş, eve geldiklerinde çikolatayı önce kendisi ısırdı. Bu sırada dilinde acı hisseden Altınbaş, çikolatayı bıraktı. Çikolata içinde böcek olduğunu fark eden Altınbaş’ın dili bir süre sonra şişmeye başladı. Konuyla ilgili doktor raporu alan Altınbaş, firma yetkililerine şikayetini belirtti.

Firma yetkililerinden özür maksadıyla 5 paket çikolata getirilmesine içerleyen Altınbaş, "O çikolatayı kızım da ısırabilirdi, şans eseri ilk ben yedim. Ya böcek zehirli çıksaydı. Benim tepkim firma yetkililerine. Özür maksatlı bana 5 paket çikolata getirmişler. Konuyu yargıya taşıyacağım" dedi.

DHA

cemree

=)=)
V.I.P
pakete sonradan girebileceğini düşünmüyorum adam paketi açık çikolatayı neden alsın ki
firmayıda tebrik ederim yani çok güzel düşünmüş al şunu sus der gibi...
bu kes de 5 koli yollar yada bir yıllık çikolata ihtiyacınızı karşılayalım falan der kesin...