Çıkma Teklifleri İçin İlginç ve Etkileyici Yöntemler

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Çıkma Teklifleri Konusunda Bilinmesi Gerekenler
Çıkma tekliflerikonusunda erkeklerin genel olarak kızlar hakkında hem utangaçlıkları hem de korkuları bulunmaktadır. Çok hoşlandıkları bir kıza çıkma teklifi edemezler. Bunun sebebi ya olumsuz yanıt alacaklarından dolayı içlerinde oluşan korku ya da o kadar heyecanlı olurlar ki sözler birbirine dolanır ve utanırlar. Aslında bilmeniz gereken çıkma teklifleri öyle çok zor bir iş değildir. Hoşlandığınız bir kız var ise onu belirtilen kuralları uyguladığınız sürece çok rahat bir şekilde sinemaya, kafeye veya bu tarz güzel yerlere davet edebilirsiniz. Bunun için kendinizi yiyip bitirmeye, harap etmeye gerek yok. Yapmanız gereken belli başlı kurallara dikkat ettiğiniz sürece bu sizin için çok daha kolay olacak. Bunun üstüne sevdiğiniz kız bir de.. sizden hoşlanıyorsa yapacağınız teklif iki taraf için oldukça keyifli olacaktır.

Çıkma Teklifleri Konusunda Uygulanması Gereken Teknikler
1- Öncelikle şunu aklınıza her zaman yazın, siz bir erkeksiniz ve erkekler cesur olmalıdır. Rahat ve kendinizden emin tavırlarınız emin olun kızı çok daha etkileyecektir. Doğru zamanın gelmesi için kendinizi rahatlatmaya çalışın. Zaman zaman “Evet, yapabilirim” gibi kendinizi rahatlatan sözler söyleyin.

2- Çıkma teklifleri konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli kurallardan biriside neşeli ve eğlenceli bir imaj çizmenizdir. Sevdiğiniz kıza karşı yakın davranın ve onun hoşuna gidecek bir sohbet sağlayın. Sohbet içinde eğlence yaratma maksatlı şakalar iyi olacaktır. Fakat durduk yere sürekli şaka yapmayın. Şakalarınızı genelde sohbet sonunda söylemeye özen gösterin.

3- Direk giderek çıkma teklifinde bulunan erkekler büyük bir yanılgıya düşmektedir. Öncesinde tanışma ile beraber flört etmeniz çok daha iyi olacaktır. Flört belli belirsiz yakınlaşma diye de tabir edilebilir. Yani arkadaş grubu içerisinde onun ilgisini çekmeye çalışın. Ona espriler yapın, bazen kızdırın bu gibi hareketler çıkma teklifleri konusunda onun ilgisini daha çok çekmenizi sağlayacaktır.

4- Kızları etkilemek için söylediğiniz iltifatların güzelliği oldukça etkili olmaktadır. Bu sebepten ötürü beğendiğiniz bir kıza iltifatta bulunun. Fakat bunu abartmayın ve çocuklaşmayın. Onu gerçekten seven bir erkek gibi iltifatlarda bulunun. Kadınlar duygusaldır ve onların kendilerini mutlu hissettirecek iltifatlarınız gözlerinden asla kaçmaz.

5- Onunla güzel ve romantik organizasyonlara katılın. Dahası bu organizasyonu siz ayarlamaya çalışın. Öncesinde güzel bir mekân belirleyin kendinize ve daha sonrasında onu da buraya davet edin. Mekânın ne kadar güzel olduğundan bahsedin. Gelmek istemiyorsa da o mekânı bulmak için ne kadar emek verdiğinizden bahsedin. Kesinlikle görmesini istediğinizi söyleyin. Kızlar bu tür durumlarda sizin emeğinizi göz ardı etmeyecektir.

6- Çıkma teklifleri konusunda en önemli kurallardan biriside karşınızdan alacağınız cevap ne olursa olsun ümitsizliğe kapılmayın. Pek tabi ki “Evet” yanıtı ilk denemeniz için sizin ne kadar başarılı olduğunuzu gösterecektir. Fakat “Hayır” cevabını aldığınızda da dışarıda sizden hoşlanacak daha pek çok bayanın olduğunu unutmayın ve denemeye devam edin.
Çıkma teklifleri konusu ile ilgili bir örnek bir konuşma diyalogu verelim. Bu daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.

E- Merhaba, nasılsın?

K- İyiyim, takılıyorum işte sen ne yapıyorsun?

E- Bende napayım ya sıkıldım da biraz dışarı çıkmayı düşünüyorum. Buz patenine gideceğim ama yanıma eş arıyorum. Gelir misin benimle?

K- Bu konuda çok iyi değilim ben. O yüzden bilmiyorum.

E- Merak etme, ben sana yardımcı olurum.

K- Eminim düştüğümde benimle eğlenirsin.

E- Bilmem olabilir.

K- O halde ben gelmeyeyim.

E- İyi bakalım, sen bilirsin.

K- Ben benimle eğlenildiğinde kendimi iyi hissetmiyorum.

E- Ben elimden geldiğince bu konuda hassas olurum ve dikkat ederim. Fakat bu konuda kesin bir söz veremem.

K- O zaman gelebilirim.

E- Yarın okuldan kaçta çıkacaksın?

K- Öğlen 3 gibi çıkarım.

E- Tamam o halde. Ben seni öğlen 3’de almaya gelirim.

K- Anlaştık.

Bu diyalogun neresi yaratıcı diyebilirsin, haklısında. Ancak bu basit diyalogun altında yatan binlerce dolaylı mesaj var. Örneğin konuşma esnasında kızın yanıtı olumsuz gibi gözüküyor olsa da hemen onun huyuna gitmeye çalışmayın. Yani gelmesinde ısrar etmeyin. Olaya daha sempatik ve esprili yaklaşın. Bu kızın güzelliğinin büyüsüne kapılmadığınızı kendi gerçekliğinizde yaşadığınızı gösterir. Diğer erkekler gibi ısrar etmediğinden dolayı otomatik olarak seni farklı görür ve bu tür durumlardan kızlar oldukça etkilenir. Kısacası çıkma teklifleri konusunda çekiciliğiniz her zaman bir adım önde olmalıdır. Esas önemli nokta nefes kesici çekiciliği nasıl oluşturulacağını ve bunu nasıl koruyacağımızı bilmektir.