chatlak guduuuuummm

sorumsuz

Forum Onuru
selamın aleyküm chatlak guduuuuuuummmmmmmmmmmmm:D
napıyon gıı ne zamandır görüşmüyoduk:Dgelen giden ev misafir kaynıyo yazışamadık pek:v
neyse dedikodularımıza kaldığımız yerden devam edelim:D
ay gudum sen bu aralar bizim burdaki gelişmelerden pek habersiz kaldın yaw:Dbizim şu zuzu varya zuzuu hergele pek yaramazlaşmış anam bide adını shakira şıpsevdi koydum anam gelen geçeene aşık oluyo çatlakmıdır nedir:D
hele şu asi yok mu asi psikoya bağlamış anacım allahın izniyle yakında pc yle evlendircez yahu resmen normal yaşantısı internete dönmüş
hele o çılgın_girl yok mu anam oda asi gibi internetkolik olmuş yaanam bu pc yi hangisine alacaz şaştım kaldım valla:Dbak internetkolik dedim aklıma geldi bana bi akrabam internetkolik olmuşun diycene katolik olmuşn demesin mi gülmekten yerlere yıkıldım resmen:D
ay anommm ah bide kendimi anlatımde sen dinle
ay bu aralar misafirden öldüm öldüm dirildim gelen yiyo giden yiyiyo:Phiç gideyimde mutfağı toplayım diyen yok anca yeee dayanmışlar hobidigırtlağa geride yansın dünya:Dneyse bende milletin evine gidince öyle yapcam yiyip içip kaçacam:v

anammm guduuuummmmmmmmm bugün pek yoruldum anca bu kadar yazıyom sonra gene görüşürük öptüm kendine iyi bak gudummmmmmm vitaminsiz beyinimmmm:v

sorumsuz

Forum Onuru
selamın aleyküm chatlak gudummmmmmm canım ciğerim kuzu sarmam kabak dolmam mentos kuzummmm :D
ne zamandır senle yazışmıyoduk özledim nan senii :Dsıpa özletiyo kendini :D özletir yapar sewer öle:D senle yazışmıyalı neler oldu bi bilsen günlük ben sana yazmıyorum ama kağıtlara yazıyorum dağlara taşlara yazıyorum:v(dermişimm:P) ama öle senin gibi günlük değil etrafımda yaşanan komik olayları yazıyom o günlükte adı geçenler okuyup imzalıyo hatta istek günlük bilenem alıyom biliyon muuu:D
yani diyorumki beni elinden kaçırmamaya bak:D
günlük sen son gelişmeleri bilmiyon artıkın içiyorum ama sütaşın halis muhlis inek sütünü:Dcok efkarlandım günlük:D aman günlük çok sıkıcısın hep ben yazıyorum ama olmuyoki böleee sıkılıyorum yanii.dur bi dk annem cağırıyo az sonra gelip dwm edicem
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ceeeeeeeeeeeeeeeeee burdaydım saf görmedin mi beni sende hemn inanıyon haaaaaaa pöfff senlede 2 konu konuşmaya gelmiyo sıkıldım gidiyorum ben yarın gene yazışırız öpüldün sewildin dövüldün sövüldün eee nese bb:D
mujuk mujuk mujk

sorumsuz

Forum Onuru
bayır aşağı laylon poşetle kayan günlüğüm:D
damat olduğu halde para zarfı toplayan günlüğüm:D
kilisede papazla namaz kılmaya çalışan günlüğüm:D
rüyasında gördüğü ak sakallı dedeyi ninesine ayarlamaya çalışan günlüğüm:D
dilenciden para üstü isteyen günlüğüm:D
cehennemi kundaklıyan cılgın türk günlüğüm:D
yılbaşında şeker toplayan günlüğüm:D
boş otobüste yer kovalayıp boş yer sanıp milletin çocuğunun üstüne oturan günlüğüm:D
o.5 ucu olupta vermeyen günlüğüm:D

arzum

Forum Tutkunu
kızım sen iyimisin yaa uçmuşun bakıyomda günlüğünle aranıza girmek zorunda kaldım yok yok sen hiçççç iyi değilsin:(

sorumsuz

Forum Onuru
chatlak gudummmmmmm:D
deli dolu saf ama iyi yürekli catlak günlüğüm:Dsenle 22:33 saatinde bir salı seyansına başlamış bulunmaktayız
en son dün yazmışım sana bugünde yazmamak olmaz hani:Dkıymetinide bil ayrıca ilk defa bu kadar tertipli düzenli yazıyorum:Dbugün naptığımı anlatıcam şimdi ii dinle:D
bugün sabah kaltım pardon kalkmaya uyanmaya calıştım başarılıda oldum hani:Dyüzümü yıkadım kahvaltımı yaptım anneme yardım ettim ewleri topladık amcamlar aradı oraya gittik yengem çok hamarattır ayıptır sölemesi bize mantı yapmış bnde gıtlıktan çıkmış gibi yidim:D sonra yediğimi sindiremedim:D sonracımına amcamn kızlarıyla oturduk buz dewri 3 ü izledik oradaki sid varya komedi yha o cok güldük ona
hanim hanim bunlar benim yavrularım :D anneniz size kurban olsun:D
işte yeni ewe geldik bilgisayarı açtım hemen günlük yazim dedim
eee sen bugün neler yaptın bakım ayrıca bugün herzamanki gibi çok sessizsin:D neyse bu kadar yeter hadi öptüm cüle cüle bb mujuk mujuk mujuk :v