CerezSÖZLÜK Açıldı - Formatı

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Evet dün ben ve birkaç arkadaştan gelen talep doğrultusunda cerezsözlük kısmı açıldı. Bilmeyenler için bölümün formatından bahsedeyim dedim. Bu kısımda açılmış başlıktaki kelimeler sizin için ne ifade ediyorsa onu yazıyorsunuz. Amaç asıl kelime anlamlarından ziyade işe biraz espri katıp özgün paylaşımlarda bulunmak. Kendiniz açıklamak istediğiniz kelimeyi de başlık şeklinde açabilirsiniz.

Talep fazlalaşırsa bölüm eminim ki daha eğlenceli bir hal alacaktır.

e-PaCk

Forum Gururu
açılmadan önce forumun üzerindeki ölü toprağını alacağını düşündüğüm açıldıktan sonra hayallerimi yıkan başlıktır kendisi :P sözlük tadında bi yorum olsun bu da ;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
açılmadan önce forumun üzerindeki ölü toprağını alacağını düşündüğüm açıldıktan sonra hayallerimi yıkan başlıktır kendisi :P sözlük tadında bi yorum olsun bu da ;)

Ölü toprağı derken ?
Herkesin ilgi alanlarının da aynı olmadığını unutmamak gerek. Artı bu durumda sanırım bireysel olarakta bişeyler yapabiliriz. Örneğin foruma katkıda bulunabilecek birkaç tanıdığa tavsiye etmek ve paylaşıma ikna gibi. Referans listelerine bakıyorum da üyelerimiz pek arkadaşlarını davet etmiyor foruma. Oysaki forumun ve üyelerimizin çok daha aktif olması için arkadaş grupları ve tanıdıklar çok önemlidir.

Hiçbirşeyin kendiliğinden olmadığının sanırım farkındasınız. Mademki forum hepimizin birlikte taşına altına elimizi sokalım diyorum. Tamam google bize günlük 3000-4000 kişi gönderiyor tekil olarak ama paylaşıma katılanların sayısı % 0,25. Yakında bu konudaki istatistikleri de yayınlamayı düşünüyorum forumda.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Tabi ki ilgi alanları farklı farklı, ama o başlığın açılmasını isteyen ve açılsın diye destek verenleri de göremedim ben orada, ilginç geldi. Neyse tercih meselesi.

e-PaCk

Forum Gururu
ben kimseyi saçından tutup başlığa getirmek niyetinde değilim fikrimi söyledim sadece. şu anda da sadece fikrimi söylüorum daha da ötesinde bi amacım yok