Çerezle Tanışmam :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kalbin kadar temiz bir sayfa açtığın için ........ :)

Hatıra defterleri dönemlerini hatırladım birden hani hep yukarıdaki cümle ile başlayan bir dolu sayfa yazardık ilgilinin hatıra defterine :)

Forum açmadan önce hep başkaları için forum kuruyordum. 2 yıl önce msn sohbetlerinde birkaç arkadaşla neden biz de bir forum açmayalımki diye düşündük. Forum fikri böyle başladı. Şimdilerde çok seyrek gelen Melek adlı arkadaşımızda forum ismini önermişti.

Açıldığımız günden beri birlikte olduğumuz arkadaşlarla hala birlikteyiz. Birkaçı bıraktı, bikaçı da özel hayatlarındaki değişimler nedeniyle daha az geliyor. Forumu açtığımız günden beri sevgi-saygıdan ödün vermeden hem paylaşım yapmak hem de eğlenmek oldu amacımız. Bir aile ortamı gibi oldu bizim için ve her foruma katılan/katılım yapan üyeye de aynı sıcaklığı göstermeye çalıştık. Başladığımız gibi de devam ettirmeyi başardık. O yüzden bu forumda yok denecek kadar az kırgınlıklar küskünlükler oldu ama dediğim gibi bunlar yok denecek kadar az.

Şimdi düşünüyorumda iyiki açmışız forumu. Yeri geldi eğlendik, yeri geldi içimizi döktük, yeri geldi yeni dostlar kazandık. İnşallah yeni arkadaşlıkların, yeni dostlukların da pekişme ortamı olur forumumuz.

İyiki varsınız dostlar ! :)

Teşekkür ediyorum Efsane Kartal. Ben de uzun süredir böyle bir konu açmayı düşünüyordum ancak hep bişeyler oldu ve öteledim. Bir de şu konudaki sözcük ortalarında L ve K harflerinin düzensizliği olmasa tadından yenmeyecekti :D

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
2008 de (hatta belki daha önce) kurulan cereez ailesine 2012 senesinde katilmam biraz üzdü beni simdi :) Sanirim 1-2 hafta oldu buraya geleli. Ve gercekten uzun zamandir böyle güzel bir ortam görmedim. Özellikle günlügümde ki paylasimlarinda da anlasildigi gibi ''kendimi evimde ki hissediyorum'' :P Forum kurucularina tesekkür ederim. Forumda olan arkadaslara sicak kanliliklarindan dolayi tesekkür ederim. Uzun lafin kisasi tebrikler cok güzel bir sey basardiniz =ZZ

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
2008 de (hatta belki daha önce) kurulan cereez ailesine 2012 senesinde katilmam biraz üzdü beni simdi :) Sanirim 1-2 hafta oldu buraya geleli. Ve gercekten uzun zamandir böyle güzel bir ortam görmedim. Özellikle günlügümde ki paylasimlarinda da anlasildigi gibi ''kendimi evimde ki hissediyorum'' :P Forum kurucularina tesekkür ederim. Forumda olan arkadaslara sicak kanliliklarindan dolayi tesekkür ederim. Uzun lafin kisasi tebrikler cok güzel bir sey basardiniz =ZZ
Hep siz ve sizin gibi değerli arkadaşlar sayesinde. Siz olmadan forum hiç arkadaşlar. Gönülden teşekkürler bugüne değin gösterdiğiniz dostluk, sevgi ve saygı çerçevesi içinde eğlenmeyi başarmış bir topluluk olarak kalabilmemize verdiğiniz destek için... İyi ki varsınız, dostçakalın hep...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
ÇerezForum kaliteden hiç ödün vermemiş. Yöneticisi ve üyesiyle bir uyum savgı ve sevgi çerçevesinde yoluna demam etmiş edecek bir aile. Burada eskilere ve ilk baştada sana teşekkür ediyoruz Yorumsuz. Forumun kurulmasını sağladığın için. Forum üyeyle varolur evet hakılısın ama üyelnin olabilecegi kendini rahat hissedecegi forumuda sen ve kurucuı diger arkadaşlar sağlamış oldunuz.

AngeL

Özel Üye
Özel üye
Düsünüyorumda tam 5sene olmus benim bu forumda üyelim ilk geldim günleri hatirliyorum ve gülüyorum:) azda takilsam burda arada gidib geliyorum:) zaman zamanda yabanci gibi hissediyorum kendimi burda ilk günden beri :) bu hiss var bende nedenini bilmiyorum ama yinede cok guzel burda olmak...