• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cerezforumun Size Kattıkları Neler?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
İlk ben başlayayım bir çok yere üye olmuş bir çok foruma girmiş cıkmış biri olaraktan aile ,dostluk ,arkadaşlık ne demek burada gördüm ben
Forumlar bana çok şey kazandırdı yazmayı ,çizmeyi öğrendim ,konu açmak için araştırma yaparken yeni şeyler keşfettim mesela
Paylaşım yapmak güzel bir şey hele de verdiğin emeğin karşılığını alınca;)
Artık kendi konularımı kendim yazma gayretine de girmeye başladım pasta ,kurabiye tarifini kendim yazdım ,dizi paylaşımı yapmıştım gecen onu da yazmaya çalıştım mesela
Kendini bilgini geliştirmek için güzel yerler forumlar
Şu an aklıma gelenler bunlar sonra yine yazarım;)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
CEREZFORUM dışında forum kültürüm yok bir iki yere de ödevler için kayıt olmuştum ama birkaç kez dışında girmedim hiç oralara :D

Koşulsuz çıkarsız dostluk kurmayı öğrendim
Farklı karakterler tanıma imkanım oldu
İyi gözlemciydim burayla daha da geliştirdim :D
Gündemi anında takip etmeyi farklı görüşlerle tatlı tatlı sohbet etmeyi öğrendim :)
Sadece sevgiyle ve saygı duyarak birlik olabileceğimizi gördüm umut verdi burası bana :)
Kocaman bir aile kattı çok ablali çok abiki çok kardesli 😍
İyiki CEREZFORUM ❤️

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Sanal ortamlarda yaklaşık 20 senesini harcamış birisi olarak burada da bir çok dost edindim.
2 tane kartaliçeye Beşiktaşımın sevgisini aşıladım :D
Ama daha önemli tarafları burada hayatım boyunca en çok sevdiğim insanla burada çokça vakit geçirdik beraber.
Sonra çok güzel sırdaşlar biriktirdim. @-araz- ve @nazenin gibi iki kız kardeşim oldu burada.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Sanal ortamlarda yaklaşık 20 senesini harcamış birisi olarak burada da bir çok dost edindim.
2 tane kartaliçeye Beşiktaşımın sevgisini aşıladım :D
Ama daha önemli tarafları burada hayatım boyunca en çok sevdiğim insanla burada çokça vakit geçirdik beraber.
Sonra çok güzel sırdaşlar biriktirdim. @-araz- ve @nazenin gibi iki kız kardeşim oldu burada.

Var ol sent 😍 kattıkların cok güzel :)

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Geçmişte farklı forumda bulunmuştum oda kapandı soluğu çerezforumda aldım🙂
Bilgi odaklı kültürümü arttırmanın yanında dostluklarım arkadaşlıklarım oldu. Faydasız işlerle uğraşacağıma eğlenip ve öğreniyorum.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Forumlar degil benim diger forumlarda işim olmuyor çünki, sadece konu eklemek icin arastirdigimda denk gelmissem bakip cikmisimdir. Neyse cerezforum bana cok şey katti. Beraber yaşlandik daha ne olsun 😄😄 şaka bir yana çok iyi dostlar ve arkadaşlar edindim.

Canim her sıkıldığinda sorunlarim oldugunda etrafima anlatamam cunki hemen yargilama moduna gecerler ama burada sabirla dinleyip öğüt aldigim bir cok dost edindim. Hepiniz iyiki varsiniz. Birliğimizin hicbir zaman bozulmamasi dilegiyle 💜