Çerezforumun Hırçın Karadeniz kızı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Üstada sorarlar sеvgi mi nеfrеt mi diyе, “nеfrеt” diyе cеvap vеrir vе еklеr; çünkü onun sahtеsi olmaz.

Cerezforumun. Hırçın Karadeniz kızı Biricik Yesim434 için düşünceleriniz nelerdir?

11.jpg

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Valla ben seni forumun ilk gününden beri buralarda görüyorum, Beraber başladık kısacası. Beraber bitireceğimize inandığım üyelerden birisin. Forum tutkunu ve şiirseversin. Kişisel özelliklerini bilemiyorum çünkü yeterince tanımıyorum ama kötü niyetli biri olmadığını biliyorum saf ve temizsin.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Eleştiri olmasın ya neden eleştiri olsun. Senin eleştirilecek yanın olduğunu sanmıyorum. Hakikaten forum kurluşundan itibaren burda olan ve çok önemli mazeretleri olmadıkça hiç ayrılmayan yöneticilerimizden. İyiki varsın ve bizim için değerlisin. Birlikte başladık birlikte devam edicez.

Kelebek beraber başladık beraber bitireceğiz demiş ama ben forumu bitirmeyi düşünmüyorum. Bi gün çocuklarımız da olduğunda burda olmamız dileği ile :))))

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
sıcakkanlısın...canımsın...ablamsın...forum için elinden geleni yapansın..seni seviyorum ablamm...iyiki varsın...iyiki benim ablamsın...

wien06

V.I.P
V.I.P
Bu forumda kalici olmamdaki etkenlerden biride sensin Yesim. Seni tanidigim kadariyla dürüst, sicak kanli ama bunun yaninda dogru bildigi konuda her türlü (íyi veya kötü) elestiriyide yapan bir kisilige sahipsin.

AngeL

Özel Üye
Özel üye
sen cansin beni bu forma getiren sensin:) ilk baslarda salladim takmadim fazla forum felan bilyiorsun girmem pek fazla nete ama sana güvendim icin ve seninde söyledin gibi burasi kaliteli düzgün bir forum oldu icin üye olduk:) sen benim yengemsin canimsin bitanesin kelimeler yetmez antalmaya seni özelimsin, senin bende olan hakkini vermem ben sana, tesekkür ediyorum burda herkesin icinde sana:)