• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

CerezForumda üye olduğunuzda ilk dikkatinizi çeken üye kimdi

BeReNN

Alyam?
Özel üye
İlk üye olduğum sıralarda kimse çekmemişti ama sonra aktif olmaya başlayan yesüll çekti çok dikkat çekicisin yesüll=LL=LL

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Yorumsuz'du. Çünkü yorumsuzun üyelere karsı alakası çok iyi ve üye oldugum zamanlar nickiyle bile dikkat çekiyordu:) birde Yeşim ablayı unutamam ikinci olarak Yeşim ablada bana çok yardım ediyordu. O yüzden yorumsuz ve Yeşim ablanın yeri daha ozeldir benim için:)

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
ilk dikkatimi çeken berendi benimle çok ilgilenmişti ki o dönemler gerçekten çok zor zamanlar geçiriyordum .Sonrasında şahin abimin inanılmaz desteğini gördüm .Öz abimden ayırmadığım çok ama çok sevdiğim biri oluverdi zaman içinde..:) daha sonrasında zeynomm(cnm arkadaşm) ağır başlılığı bana tahammül etmesi beni dinlemsi ve bana katlanması ile vazgeçilmez biri oldu yanımda..Çağla ablam ise o bambaşka biri yeri çok özel seviyorum onu çok hemde..:)zaman içindede diğer arkadaşlarım hepsinin yeri ayrı..İyiki varsınız cerez ailesi...)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Suskun' du nicki bana çok uyuyordu öncelikle:) Foruma bağlanmama ise Gülüm(Zeyno) Yorumsuz neden oldu sonrasında forumun üyeleri hepsi ayrı yer edindiler benim yüreğimde. Kırmızı (benim Kırmızılım kendisi),Berenim, Sitemim, Efsane kartal(kardeşcan),Rüzgar kardeşim,yeşüll,araz,yeşim, cemree,patik,dila,haylazımız,ikinokta,arzıhal,cebur,pc-x liste uzar gider her üyemiz ayrı hepsi bir kardeş hepsi aile ferdi ve çerezde hepsi dikkat çekici .

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Suskun' du nicki bana çok uyuyordu öncelikle:) Foruma bağlanmama ise Gülüm(Zeyno) Yorumsuz neden oldu sonrasında forumun üyeleri hepsi ayrı yer edindiler benim yüreğimde. Kırmızı (benim Kırmızılım kendisi),Berenim, Sitemim, Efsane kartal(kardeşcan),Rüzgar kardeşim,yeşüll,araz,yeşim, cemree,patik,dila,haylazımız,ikinokta,arzıhal,cebur,pc-x liste uzar gider her üyemiz ayrı hepsi bir kardeş hepsi aile ferdi ve çerezde hepsi dikkat çekici .

Bunu görmemişim :eek: sende bizim yüreğimizde kocaman bi yer edindin iyiki varsın ablam:)