CereZForuM'da İşnelen Suçlara Verilen Cezalar

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Suç: Herhangi bi mesajın altına"koptum","gülmekten öldüm","süpeeeerr!"yazmak..
Ceza: Daha önce kopartılarak hazırlanmış bi cerezforum modu kafası"Allahım neydi günahım?"şarkısının fon müziği olarak kullanılmasıyla klip olarak suçlulara izlettirilir..yetmezse;suçlunun tabanlarına tuz sürülerek bi keçiye yalattırılmak suretiyle gülmekten ölmesi sağlanır...suçlu bu cezaya da direnerek hayatta kalma başarısı gösterirse;süperman kıyafetleri giydirilerek taksim istiklalde dolaştırılıp kalabalık içinde maymuna dönüştürülür!!!!!

Suç:Arama yapmadan daha önce açılmış bi konuyu tekrar açmak!
Ceza: Bu suçu alışkanlık haline getirenler,bir ay boyunca bir anaokulunda hapisle cezalandırılır ve 0-6 yaş arası çocuklarla sobeeee oynaması sağlanır...Suçlu hala ıslah olmaz ise,bilgisayara oturtularak yetkili cerezforum modları eşliğinde günde 8 saat sadece google da vakit geçirmesi sağlanır.!!!

Suç:Aklına eseni iki cümleyle yazıp içinde mizah kırıntısı bile olmayan yazılar çin komik yazılarda konu açmak...
Ceza: 99 999 kere kemal sunal ın kapıcılar kralını izlettirmek....

Suç:Terazi konusunda mızmızlanmak,şikayet etmek,sorun çıkarmak...
Ceza:Tüm üyelerin toplam sayısı kadar kırbaçlanma cezası vermek!!!

Suç: +18,+16 gibi uyarılar koymadığı yazı ,link,film ve benzeri durumlarda +'lık bir durumun olması....
Ceza:...basyon yaparken çekilen görüntülerinin arkadaşlarına,ailesine ve flörtüne izlettirilmesi...

Suç:Futbol forumlarında küfür etmek,antilerde yazılması gerekenleri bir takımın yandaşları için açılmış topiclerde yazmak..
Ceza:Yandaşı olduğu takımın değil,ezeli rakibinin maçına götürmek,örneğin bi cimbomluyu fener maçına götürmek"fenerbahçe sen çok yaşa canım feda olsun sana "diye bağırtmak!kafi gelmezse tribündekilere "bu adam cimbomludur"diye ispiyon çekmek!!!(yada tam tersi)

Suç: Sürekli büyük harfle yazmak...
Ceza: Bir ay süre verilerek bu süre zarfında Sümer dilini öğrenmesini istemek.Öğrenmezse 29 kere 40 yıl bi admine köle olma cezası vermek!!! yada reha muhtara konuk olmak

Suç: Zaman dolmamış hatırlat senin terazine tıklıycam vaadinde bulunup,zamanı gelip hatırlatılınca sallamamak...
Ceza: Bir varoşta kendisine bakkal açtırıp,sürekli veresiye yazdıran müşteriler temin etmek!!

suç: forumda kavga etmek
ceza: kafasına rakı bardağı koyup dans ettirmek

Suç: Forumdaki tüm kızlara sarkmak,kişisel mesajlar atarak tacizde bulunmak....
Ceza: Bi büyük rakı içirilip sarhoş olması sağlanan suçluya peruk takıp,makyaj yaparak E-5 te yol üstüne bırakmak!!!

Celal28-

Forum Gururu
yok saolun ben almim hiç birini ben masum masum cerezforuma girip bakarım ne var ne yok diye yararlı bişi varsa paylaşırım benim öyle suçla muçla ilgim alakam bile olmaz ben bir karıncayı bile incitmem :)