CerezForuma Mektup!!!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya iste böyle Sevgili cerezforum
Hiç Bir Cümleye Sigmaz
Bazi Kirginliklar
Sanirim
Susmak" Bunun İçin Var" ve onun icin diyorum ki
Gitmek istemezsen bir kahve icene kadar otursak diyorum.
Kahve kalsın istersen, sadece otursak.

Düzenleyen yönetici:

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Yazma sırası bende mi :)
Ben seni 2 sene önce yoldaşımın tavsiyesi ile ziyaret ettim sevgili çerezforum. Üye olmadım ama okudum. İnceledim. Çok sakin ve hareketsiz di o dönem kenarda kalsın hele bir dedim.

Sonra forumlara veda kararı aldım. Hepsi iğrençti. Dalavere çevirenimi, yalan söyleyeni mi, arkadan iş çevirenimi, sapık gibi özelleri okuyanımı ne arasan var. En kötüsüde beş para etmezler yetkili yapıp koyuyorlar ya oraya en çok o yüzden tek tek bıraktım hepsini. Ben iki forum birden kolay kolay yazmam. Birinde yazmaya başlamışsam diğerini bırakmışımdır.

Aradan uzun süre geçti arkadaşlar hepimiz bıraktık. Takılacak yerde yok bize forum kur beraber yazarlık atölyesi ne doğru yol alalım dediler. Haber editörlüğünden fırsat bulduğumda temellerini attım forumun. Sonra madem döndüm yazmaya Yoldaşıma uğrayayım dedim.

Çağırmak için değil özlediğim için. Bir forumdan başka bir foruma adam taşımayıda taşıyanıda sevmem. Ahlaksızlıktır bana göre. Herkes yazdığı yerde güzeldir. Herkes yazdığı yere değer katmalı...

Önce sana hayallerimin projesi olan Redamah ile üye oldum biraz gezindim. Yoğun bir dönemdi ara ara geliyordum.
Sonra baktım Yoldaş yazı stilimden tanıyıp selam vermedi. Buradaki nickini de bilmiyordum.
Sonra Qasem oldum beni tanısın diye şükürkü geldi :)
Belki beni hatırlamazsın diye başlayan cümleyle yazmış mesajını :) Bilmiyor ki onun için burdayım...

Ve şuan buradayım.
İnşallah fırsat buldukça buraya da zaman ayırmaya çalışacam. İki yerde birden yazmak bana zor geliyor ama sevdim burayı. Samimiyetini sevdim.

Yoldaş Cansın...