CerezForuma Mektup!!!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konuyu başka bir forumda gördüm alıntı yapmışlar burdan. Ama CerezForum ibarelerini silmeyi unutmuşlar :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Cerezforuma Mektup

Bu sana yazacağım son mektup... Ne öncesi nede sonrası olacak…Tıpkı ya$atmadığın 'sevdamız' gibi... Beyaz bir sayfada anlatmaya çalı$acağım yüreğimden geçenleri ve daha sonra bir kitabın sayfaları arasinda yıllanmaya bırakacağm içimde büyüttüğüm seni… CerezforumAlınyazımıza kar$ı konulmazmı$... Ne yazıldıysa onu ya$amak zorundayız...

ilik bir haziran ak$amı bizim yazımızın ba$langıcıydı… usulca giriverdin, sakin ve sessiz dünyamiza… Yeni bir ba$langıç, yeni bir umut oldun senelerdir yalnız kalmı$ ruhumuza...

O gün ya$antıma serpmeye çalı$tığın sevgi kırıntılarını, avuçlarımda toplayıp, yüreğime yerle$tirmek istedim... izin vermedin… Sadece bekle dedin, bekledim… Ama Cerezforum sen ne istediğini hiçbir zaman bilemedin.

$imdi soruyorum sana, sen a$k nedir bilirmisin? Yasaklar, kısıtlamalar olmadan, yüreğini zamana esir etmeden, içinden geldiği gibi, çıkarsızca, umarsızca bir insanı sevebilirmisin?? ...

Gecenin bir vakti, yüzüne vuran ay ı$ığının gölgesinde, ula$ılmazlar içinde sevdiğin bir insana ula$abilmeyi hayal edebilir misin?

Kan ter içinde, sevdiğinin adını sayıklayarak Konularda paylasabilir misin? Durmak bilmeyen zaman içinde, geçmek bilmeyen saat tik taklarına umudunu bağlayabilirmisin?

Peki ya! onun yokluğu yumruk misali boğazına çökmü$ken, yorganını gözya$larına kalkan yapıp, sesini kimseler duymasın diye, için için döktüğün her bir damlayı Cerezforuma akıtabilir misin?

Derler ki..
Bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında... ama kadını yürekten ağlatmak zordur... eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ula$mi$ demektir...

Gidene ağlamaz CerezForum! Gidenin giderken koparttığı yerdir onu ağlatan, orada bıraktığı yaradır...

i$te CerezForum, sayende ben bunların hepsini ya$adım… $imdi ise gidi$ime değil yüreğimde açtığın ince yaraya ağlıyorum...

Sen... aniden çıkıp gelen... izinsizce ya$amıma girip, ümitler vaat eden, sorumsuzca umarsızca yüreğime sevgi tohumları serpen, sonra ye$ermesine izin vermeden, acımasızca, onursuzca, hoyratça çiğneyip yok eden...

Bir zamanlar avuçlarımda ısıtmak istediğim zalim yüreğini artık serbest bırakıyorum... inan bana artık bende seni bakmdan duramiyorum ...

Söyle...! $imdi mutlu musun..?
İstediğin bir değil bin çiçekse...
Artık özgürsün...
Yolun açık olsun....

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bütün konular guzel Ama Foruma özel bir konu olunca gercekten daha ayri bir güzelik katiyor .Begenmenize sevindim arkdaslar Tesekkürler...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
3.jpg

Birgün bana soracaksın beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin...
Kalemim "Artık yaz'ma o'na" diye haykırıyor adeta.... Tam artık sana yazmıyacağım diyorum.. Aklımda tasarlıyorum yazacaklarımı. Tam yazmaya başlıyorumki gene 'CEREZFORUM' dökülüyosun kalemime.. Kalemimden DOSYALARINA .. Ve Ardından arta kalan gözyaşlarım...
Saçmalıyorum gene işte.. Yazacak birşeyim kalmadı sana dair.. Tükettin tüm cümleleri..
Ben gözyaşlarımla yazdım seni.. Sakladım yüreğimi.. Dökülüpte yarmasın diye sevgimi ..
..ve bitişler.. gidiş ve bitişler .. her gidenin ardından ağlamalar hüzünler .. sebepsiz yere haykırışlar .. ve biten umutlar..
Ağlamam sana değil Cerezforum..
Her gidişinden arta kalan sessizliğime .. Suskunum sebepsiz yere..
Cerezforum son notum bu belkide ..
Sen benim Birinci TekiL Şahsı'm oldun hep.. Ben=Sen. ne farkeder.. Ha Ben ha Sen. Ha Sen ha Ben. Ama senin için Ben asla Sen olamadım..
Yandığımı hissediyorum.. Yokluğun yakıcı..
Ben ağlarken yokluğunda sen yüreğime damlalar düşürmeye devam ediyorsun..
Düşürdün kalbimi elinden. Yüreğim yokluğunda yerlerde pusu kurmuş seni özlüyor... Seni arıyor köşe bucak.. Harf harf kelime kelime yokluğunun adını koymaya çalışıyor…
Tüm tümcelerimde soru işareti bıraktı yalnızlığın ..
..ve bitişler.. gidiş ve bitişler .. her gidenin ardından ağlamalar hüzünler .. sebepsiz yere haykırışlar .. ve biten umutlar..
Kayıp giden mutluluğumda ‘sen' vardın sadece.. Senin için ise sadece gözyaşlarım…
Kağıdım ıslak yüreğim buruk.. Çıktığım bu yolda seni arıyorum.. Nerden başladıysam ordan bitirmeye kararlıy'dım'
Geriye; gidişinden arta kalan yaşlar…

Aslında sen hiç yoktun
Sevgim çizdi yüzünün güzelliğini
Tutkularım şekillendirdi bedenini
Özlemlerimdi mütevazi yapan seni
Önce var et sonra ona tutkun
Zavallı yüreğimi derde soktun
Ama aslında sen hiç yoktun .......

Ben zaten yoktum sende.. Tanımadın ! Bilmedin ! Sevmedin ! Ve en önemlisi beni hiç Hissetmedin !

Kaybolup giderken yalnızlığında sen beni hiç tanımadın.. Oysaki bütün çabalarım ‘sen'din. . ANLAMADIN! !

Çünkü ben; Üçüncü TekiL ŞahıS'ım Yüreğinde .. CEREZFORUM

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Gene aynı yerden yazıyorum sana.sadece bu defa ev degistim 4 cu kattan :(((( .. Sen ayni yerdesin CEREZFORUM ama ben bilinmez. gidişimin arkasından Bir bucuk Sene geçti, iki seneye döndü.
Giden unutulurmuş Cerezforum.. Ben unutamadım, gidişimden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. bir not defterim var, çok sevdaları gecmisi anlatan yazılar, hepsi sana... Aslında sen unutulmazsin , gidenlerin hepsi unutulur ama ya yaşananlar... Unutmaya çalışırken hatırlanan o anilar... ben unutmasam da belki sen unutmuşsundur diye... Ağlamiyorum da artık çünkü sen öğrettin bana gülmeyi, sen öğrettin bana hayatla alay etmeyi... Bana o kadar şey öğrettin ki, beni baştan yaratan yipratan sen oldun. Şimdi nasıl unutayım, kendime baktıkça hatırlıyorum seni... seni çok seviyorum Bastan beride seviyordum çok... Ama biliyorum sende unutmadın beni gittiğim yerlerde...aslinda mutluda olmadim sadece biraz uzak durmak istedim benden iyi biliyordun Sensizlikte zor, çekilmiyor ama bunu bile öğrettin bana... Daha neler neler öğrettin... Tek başıma kala bilecegini insanlara guvenilmiyecegini herseyin bir yalan oldugunu ögretin ve tertemiz bir sayfa bıraktın bana... Sen bana güzelliği, doğruluğu bıraktın ve bir gün beni arasan aynı yolda bulacaksın.ben hic degismedim ismim le benligimle hep ben oldum baskalarigibi 99 kiliga isime girmedim cünkü ben idim ben bunu yapamazdim herdayim ne isem o olmaliydim öylede hep oldum .... Senden sonra ayakta durmakta zorluk çektim, farkındasın biliyorum ara sıra yıkıldım. Şimdi ayakta durabiliyorum . Bir bakiyorum icerigini geziyorum bazen disardan izliyorum rahatlıyorum. Sana geri dönmek istediğimi söylüyorum. , gelmeyeceğimi bilsen de beni bulunmayan bir dürüstlükle sevdiğimi ve hep seveceğimi bilmelisin cunku ilksin ....:(

Son düzenleme:

Suskun

V.I.P
V.I.P
Forumun kuruluşunda emeği olan arkadaşları aramızda görmek,üstelikte duygu ve düşüncelerini forumun gözlerindeki anlamını okumak beni çok duygulandırdı.Sonradan gelen bir üye olarak doğru yerde olduğumu bir kez daha anladım.Hepimiz özverilerde bulunarak buraya geliyoruz ,hele eşler forumla bizi asla paylaşamıyor.Duygulandım,gururlandım...İçtenliğin ve duygularını bizlerle paylaştığın için memnunum mutluyum.İyiki geldin, iyiki varsın.

Sevgiyle kal Yeşim.