CerezForuma Mektup!!!

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bundan 3 yıl önce kişisel test ararken denk gelmiştim buraya o aralar bu konuya pek takmıştım çünkü önce eskilerden kalma bir yer sandım sonra baktığımda hala aktif olduğunu gördüm ben üye olduğumda belli başlı kişiler vardı buraya takılan ne güzel dedim içimden yıllardır süregelen bir arkadaşlık var diğer forumlarda olmayan herşey burada vardı belki canlı değildi ama diğerlerin biz aileyiz deyip deyip her türlü adiliği yaptığı ortamlar yoktu buraya takılırken bir yer daha vardı gidip uğradığım tek orası vardı oranında gerçek yüzünü görünce tamamen buraya dönüş yaptım sığındığım bir liman olmuştu burası resmen
Burada bir çok kişiyi tanıyıp sevdim ve buradan gitmeye hiç niyetim yok .Şöyle bir baktığımda en uzun kaldığım forum olarak rekor kırdım ve bu başarı sizin sayenizde tebrikler :)
İyi ki varsınız?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Seni 10 yıl önce buldum üye oldum sonra. Birkaç hafta izledim pasif kaldım. Sonra ortamdaki sıcaklık samimiyet hoşuma gitti kaldım bende artık senin bir parçan olmuştum. Uzun bir süre oldukça aktiftim. ( Ne çok kişi tanıdım. Kimi burda hala kimi ise yok kayıplarda inşallah yeniden gelirler sana. )Her boş anımda burda olmak hoşuma gitti bir süre sonra hayatımdaki.değişimlerden dolayı uzak kaldım. Nickim mümkün olduğunca sendeydi ama . Iyiki gelmişim iyikide buradayom

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

4.jpg

7 haziran 2006 dan buyana Cerezforum
da adım adım yürüdüğümüz meçhul bir yoldur.Her paylasimimiz bir ani ,her söz de bir anlam bir göz yaşi bırakır.Günler geçtikçe,seneler su gibi akip gittikce en yakın arkadaşlarımız artık görünmez olur. Bir zaman gelir ki,burda can dedigimiz bir cok seyi paylastigimiz arkadasliklardan eser bile kalmamıştır.
kimse istemez birakip gitmek yada kopmak hayat in güç şartları sarmıştır. Yorulmuşuzdur hayat yolunda.Attığımız her adım git gide kısalmıştır.Dermansız kalmışızdır. Umutsuz kalmışızdır.Ümitlerimiz kesildikçe, dönemecin çetin yollarında, tat bulacağımız animsayacagimiz geride kalan hatıralarımız olacaktır.kesinlikle cerezforum, da
Yaşamımıza takılan bir şarkı,bir şiir veya bir anı ölümsüz olarak yaşayacaktır.cerezforumda Bu gün 14 nisan 2021 belki bundan yıllar sonra defterimin kapağını açtığımda bir film şeridi gibi aldigim notlardan gecmisi hatirliyarak mutlu olacağımdır.
İnsan yaşamı anılardan ibarettir.Elbette bir gün bu diyardan göçüp gideceğiz.Ama bu anılarımız bir çok okuyucuya emsal teşkil edecek ve yıllar sonra bile sayfalarda yaşamaya devam edecektir.
BEN VE ANILAR cerezforumda sadece benim anılarım değil,Benimle birlikte yaşamış arkadaşlarımın anılarını ve o yıllara ait paylasimlar nasil bizler eski arkdaslarimizi animsiyorsak yeni gelen arkadaslarda tarihteki yerlerini yaşatacaktır.
BEN VE Cerezforum da ki hikayelerle aşklar acılar yaşamlar gelecek nesillere aktarmaya çalıştik .Bundan sonra onlar da bizim paylasimlarimizi okuyarak bizleri animsar larsa gurur duyacağım...