CerezForuma Mektup!!!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
♥️❤️❤️Bu aksamki cerezforum mektup kösesine herkese tesekkür yazmak istedim❤️❤️❤️

Sevgili

Cerezforum Sevip Deger veren dostlari

7 Haziran 2006 Senesinden Bu yana 16 sene boyunca cerezforum da paylasim yapip aramızda olan veya olmayan,belli belirsiz nedenlerden dolayı aramızdan ayrılan emek veren tüm cerezforum kapısından geçen tüm degerli arkadaşlarımıza emeklerinden dolayi sonsuz tşk ederiz..
Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar. Küçük başlayıp çığ gibi büyüyüp,hayatımızda yaptığımız tercihlerin toplamıdır.Güçlükler başarının temelini artıran bir etkendir.Çünkü tırmanmayı göze alan zirvenin gururun hazzını yaşar.Başarı bir yolculuktur bir varış noktası asla değildir. Başarı saygı,sevgi,huzur içinde yönünü asla degirtirmemektir.Çünkü başarının hedefi sadece bir aile olmak.İste bu başarının mimarları cerezforuma deger veren siz sevgili degerli gönül veren can yoldaşlarımızın Gururlu sahipleridir..Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. bizde 16 senedir hep birlikte bu yola bas koymususuz huzurla sevgiyle yola devam iyiki varsiniz iyiki cerezforum ailesindeyiz Tesekkürler arkadaslar

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Baslangiç 2006 ve sene 2023 :)

Heart Love GIF by XYZ Type
I Love You Heart CEREZFORUM

Kim inanır senle ayrıldığımıza
Sanma unutulur kalp ağrısı zamanla

Her şeyi unutarak yaşanır sanma
Neydi bir arada tutan şey ikimizi
Bos ver Bırak bana anlatma sana olan imkansız sevgimi
Harcanmış zamanlar yeniden
yaşanmaz ki
Geç kaldıktan sonra arama boşuna

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yapacağın güzel şeyleri düşün
.
tumblr_lm66poIfba1qezjdpo1_500.gif

Beni unut demeyeceğim çünkü ben seni unutmayacağım
Ama sakın hayata küsme ben yaptığın her şeyde yanında olacağım.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Eskiden" diye başlayan cümlelerin hepsi, ağır özlem içerir.​

Çünkü biz, eskiden daha mutluyduk.😔

Ah o güzel tatlı mutlu neşeli günler ah o eskiler nekadar cok cok güzelmiş ya içim sızladı ya Ne degerlı günlermiş.