ÇerezForum

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Aile ortamının olduğu, sıcacık, soğuktan üşüsen içini ısıtabileceğin, bi gün kapalı kalsa yüzünün asıldığı, Kesinti olsa içinde tedirginlik yaratan tek yer.. İnsanın ikinci evi gibi.. Benim Sanal Evim :)
Her Sabah uyanır uyanmaz ilk işim yüzümü yıkamak, ikinciside ÇerezForumu açmak:)
Ne var ne yok diye bakıp kahvaltıyı üçüncü plana itmeme neden olan, açlığı hissettirmeyen, mutluluk veren, birbirinden değerli dostların olduğu Ailem benim ÇerezForum :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
tesadufen bulduğum ee bir bakim bari deyip. hergün alışkanlık yaratan yer. burayi seviyorum çünkü 1- çok fazla ergen esprileri dönmüyor. 2- çat diye özel mesaj atan sapık yok... vesaire vesaire...

Suskun

V.I.P
V.I.P
Herkesin ayrı bir karakteri ve özelliği var.Forumu forum yapan bizleri birarada tutan bu özellikler.Seviyeli ve olumsuzluklara taviz vermeyen Yorumsuz başta olmak üzere Cerezforum iyiki var ve sizler yaşantımda iyiki varsınız.

Tek şikayetim erkek sanılmam.:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Çerezforumu seviyorum..itiraf bölümlerinde yazdığım gibi hiç kimsenin sevemeyeceği kadar çok seviyorum bu tartışmak değil yanlış anlaşılmasın siz sevmiyorsunuz sevemezsiniz demiyorum..öyle bi hakkım yok zaten....ben Bi annenin çocuğunu sever gibi seviyorum..Bi çocuğun annesini babasını ailesini sever gibi seviyorum...Lafta değil burası benim gerçekten ailem...

çok yakın zamnda cerezforum için aynen bunu söylemiştim...şimdide çerezforum benim için aynen böyle...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Herkesin ayrı bir karakteri ve özelliği var.Forumu forum yapan bizleri birarada tutan bu özellikler.Seviyeli ve olumsuzluklara taviz vermeyen Yorumsuz başta olmak üzere Cerezforum iyiki var ve sizler yaşantımda iyiki varsınız.

Tek şikayetim erkek sanılmam.:)

ben de sizi erkek sanıyordum:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Eş anlamlı sözcükler açısından değerlendireyim :)

CerezForum = Aile

Cümle içerisinde kullanıp anlamı pekiştirmek gerekmez demi :P