Çerezforum un Hirçin Karadeniz Kizi Yesim434

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayat öyle bir noktaya getirir ki insanı; eskiden “hiç bitmesin” dediğin günlere, keşke hiç yaşamasaydım dersin.
2.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
3.jpg
Aslinda hiç bir insan önemli ve değerli değildir! Biz kendimizde olanı o insanda görürüz ve öyle değer veririz! Eğer o insan haketmiyorsa oracıkta kalır! Yani demem o ki haketmeyenler bir kenarda durur! Hak edenlerle yola devam edilir! Sen bendeki seni görseydin belki sende kendini severdin! Sendeki ben hiç önemli değil ben beni sevdikten (Bildikten) sonra! Sendeki ben neye benziyor da o Sensin! Bunu unutma! Der yazar Aslinda mutluluk bir kalp atişi kadar sessizce içimizde taaaaaa yüreğimizde! Görebilene❤️ Duyabilene❤️ Hissedebilene❤️ Selam olsun ❤️
4.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Kusurlarımı Seviyorum...
25.jpg

Darılınca Suratımı Asmayı, Canım Sıkıldığında Olur Olmaz Bağırmayı, Kıskançlık Krizlerimi...
Bazen Düşünmediklerimi Birden Söylemeyi, Bazen Her şeyi Yüzüme Gözüme Bulaştırmayı , Öfkelerimi , Kızınca Küsmeyi , Heyecanlarımı, Benden İyi Olduklarını Düşündüklerimi...
[ Ki Yok
😉
]
Geç Yatıp Geç Kalkmayı , Yatakta Tembellik Yapmayı, Gereksiz Para Harcamayı...
BazılarıNI Haketmediği Halde Sevmeyi...
İçimdeki Çocuğu, Beni Seviyorum...
İyi ki Varım, İyi ki Ben Benim...
Ne Çok Mutluyum Ne De Mükemmelim...
Ama Benden Bir Tane Daha Yok..!!
Beni Seven Böyle Sevsin...
Sevmeyene de Zaten Yol Verdim Gitsin...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Kusurlarımı Seviyorum...
Darılınca Suratımı Asmayı, Canım Sıkıldığında Olur Olmaz Bağırmayı, Kıskançlık Krizlerimi...
Bazen Düşünmediklerimi Birden Söylemeyi, Bazen Her şeyi Yüzüme Gözüme Bulaştırmayı , Öfkelerimi , Kızınca Küsmeyi , Heyecanlarımı, Benden İyi Olduklarını Düşündüklerimi...
[ Ki Yok
😉
]
Geç Yatıp Geç Kalkmayı , Yatakta Tembellik Yapmayı, Gereksiz Para Harcamayı...
BazılarıNI Haketmediği Halde Sevmeyi...
İçimdeki Çocuğu, Beni Seviyorum...
İyi ki Varım, İyi ki Ben Benim...
Ne Çok Mutluyum Ne De Mükemmelim...
Ama Benden Bir Tane Daha Yok..!!
Beni Seven Böyle Sevsin...
Sevmeyene de Zaten Yol Verdim Gitsin...
her şeyinle bizde seni seviyoruz Karadeniz in kızı :))
iyi ki varsın iyi ki forumdasın