• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çerezforum un Hirçin Karadeniz Kizi Yesim434

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
offff gurbet of yedin bitirdin be ..... Sessiz saatlerime konan su sesim benim. Issız kimsesiz bir odada nasıl yankılanırsa bir çocuğun cıvıltısı, öyle doluyorsun odamdan içeri.
Farkında mısın?...Hava biraz soğuk bugün. Hastanenin koridorunda ben Dışkapının ardında. İstanbul’un gri sokaklarında. Üşüdüm. Kalın giyinmeme rağmen üşüdüm bugün. İyi giyinmekte kar etmiyor bazen soğuğa. Ne kadar giyinirsen giyin acı bir soğuk işliyor içine. Üşüdüm evet..Üşüdüğümü hissederek üşüdüm. Böyle zamanlarda İstanbul daha bir yalnız geliyor bana. Yüzü ıslanmış hafif. Konuşmak ister gibi durur da, sesini çekip alır yaşlarının içine. Öyle çaresiz kalırsın gözlerine bakarken sen de. Soğuk bile diyemezsin yani. hastane kapilarinda caresiz bekleyen insanlar. Bir an önce sevdiklerini görme telasi. Oysaki sevdiklerin her daim hasrettir yaşama. Birkaç saniye önce yaşam belirtisi görülmüş olması bile yetmez.
Evdeyim şimdi, ama aklim tabiki istanbul okmeydani hastanesinde :(( kimileri belini incitmiş bugün. Buna rağmen bırakmıyor elinden yaşamay
Sevdiklerinin yaninda ısınır insan
huzur bulur elbet.
Niye ısinip huzur bulmasin ki?
Ya sen? iste ben :(( hep neden arar dururum umutsuzca
gök yüzünün bulutu vardır yagmasi için, ama ben hep kendimi kandirir otururum umutsuzca yanliz basima odamin bir kösesinde

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Onceleri boyle degildi bu mutsuzluk
Cekilirdi biraz...
Onceleri boyle degildi bu yaralar,acilar
Zamanla gecer,sarardi'di biraz...

Ve boyle degildim/ben/
Tatli dilli
Guler yuzlu
Sevgi
Umut doluydum
Cekilirdim,
Sevilirdim biraz..
.

Simdileri ben de
Mutsuz oldum
Yuzumde guller soldu
Umutlar kayboldu

Kader Deyin Dostlar

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
b206b6df.jpg

Aşk bitiyor bağıra çağıra
Bangır bangır geliyor ayrılık
Davetsiz gelir sessiz gider
Yanında olsada aşk yakar yanlızlık
Orta kalmıştí umutlar
Sorular kalbimde cevapsız
Bitmiştir herşey geride kalan anılar
Ne zaman kapanırdı artık yaralar
Kapıda gözlerin sanki gelecek
Umut ölmez döner belki
Ne giden gelir ne ölen dirilir
Seven sever nereye gidebilir ki

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Gözlerin boşuna aramasın;
Beni Kaybettin Artık...

Sevgimi bilmedin ben severken
Bu aşka layık olamazsın!
Hakkın YOK ki soramazsın;
Beni kaybettin artık!...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
cok sey yazmak isterdim ama ama bir türlü aklima gelmedi ne nasil yazacagim kisa olsun düsündüm 17 sene sonra ilk defa bir isim degisikligine gittim yani dün 27 subat bilmiyorum iyimi yaptim kötümü ama bazende yenilikler yapilmasi gerektigini düsünüyorum ve üzelerek güle güle yesim434 ve hosgeldin Acelya yeni hayatima :)))

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
cok sey yazmak isterdim ama ama bir türlü aklima gelmedi ne nasil yazacagim kisa olsun düsündüm 17 sene sonra ilk defa bir isim degisikligine gittim yani dün 27 subat bilmiyorum iyimi yaptim kötümü ama bazende yenilikler yapilmasi gerektigini düsünüyorum ve üzelerek güle güle yesim434 ve hosgeldin Acelya yeni hayatima :)))

bilirim bende 2 senelik avatarımı bile değişmek istemiyorum nick imde 7-8 seneliktir gerçekten zor oluyor ama inanki senin yeni nick in eskisinden çok daha iyi olmuş .yakıştı sana :)

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Benim yesim434 nikim 94 eylul ayinda almistim o dur budur her yerde herdayim onu kullandim ben olarak hic birzaman ben oldugumu dahi saklamadim eski nikimi cok seviyordum ilk insanin göz agrisi olurya onun gibi birsey artik rafta :))) ya tozlanir yada cürür :))))kolay degil 17 serne bir veda partisimi yapsam diye :)))