• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

CerezForum komik gifli gülmece Fikralar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Haylaz keçi​

Ricky Gervais Laughing GIF

Sahibi Ayşe Teyze sabırla onu uyarır ve yapmasını söylermiş. Yine günlerden bir gün Ayşe Teyze ve kocası şehre gitmeye karar vermiş. Ancak gitmeden önce kocasının çok değerli yün pantolonunu yıkayıp ipe asmış Haylaz’a da ondan uzak durmasını söylemiş.
Bir süre sonra yağmur yağmaya başlayınca Haylaz, pantolon ıslanmasın diye onu ağzıyla yakalayıp içeri götürmeye karar vermiş ama huy bu ya dayanamayıp onu çiğnemeye başlamış. Bir bakmış ki pantolon paramparça.
Korkusundan pantolonu uzak bir yere atmış. Ayşe Teyze ve kocası gelince de korkusundan yalan söyleyip pantolonu rüzgarın uçurduğunu söylemiş. Ayşe Teyze ilk önce inanmış ama Haylaz’ın ağzının kenarında yün parçası görünce çok kızmış ve onu evden kovmuş.
Haylaz aç susuz evden kovulmuş. Ancak aradan birkaç gün geçince Ayşe Teyze ve kocası Haylaz’ın gerekli dersi aldığını düşünüp onu affetmişler.

Şahin ile güvercinler

Emilia Clarke Laughing GIF

Güvercinler, her zaman şahinlerden korkar ve şahinlerin onları avlayacağı korkusuyla yaşarlarmış. Hep dikkatli olmak ve güvercinliğin yakınında kalmak zorunda olduklarını düşünürlermiş. Kendilerini sadece bu şekilde şahinlerin saldırısından koruduklarını düşünürlermiş

Güvercinlerin bu özelliğini bilen bir şahin, kurnazlık yapmış ve onlara: “Beni kralınız olarak kabul ederseniz ben de size saldırmaktan vazgeçerim ve sizi diğer tehlikelerden korurum,” demiş.

Güvercinler şahinin bu sözüne inanmış ve onu kralları yapmışlar. Tabii şahin durur mu? Tahta geçtikten bir süre sonra, krallık hakkına ve yetkisinde dayanarak, her gün bir güvercini mideye indirmeye başlamış.
Güvercinlerden biri yenme sırası kendisine geldiğinde: “Biz hak ettik bunu oh olsun bize!” diye söylenmiş.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
imam

Laugh Lol GIF by SpongeBob SquarePants

Biri imama gelerek,
-Ya İmam, ben namazlarımı huşu içerisinde kılamıyorum, namazda iken aklım develerimde oluyor. Siz benden daha zenginsiniz, ibadet zevkine nasıl erişiyorsunuz, ibadetlerinizi huşu içinde nasıl yapıyorsunuz? diye sormuş.İmam şu cevabı vermiş:

-Ben develeri kalbime bağlamam, ahıra bağlarım demiş.

ATTA
laugh laughing GIF

Temel iyice yaşlanmış, yaş doksan beş olmuş. Bir gün Azrail çıkagelmiş. Temel, ' Ne yapsam da paçayı yırsam' diye düşünmeye başlamış. 'Hah buldum. Çocuk taklidi yapayım, beni tanımasın demiş' Azrail iyice yaklaşınca başlamış ağlamaya; ”Ingaa! Ingaa!..” Azrail Temel'in kulağına eğilmiş ve şöyle demiş;- “Atta! Atta!..”

ÖRDEK
truman show smile GIF

Ördek manava girer ve Manav'a:
- Ekmek var mı ?
- Yok.
- Ekmek var mı ?
- Yok.
- Ekmek var mı?
- Yok.
- Ekmek var mı ?
- Yok dedik ya.
- Ekmek var mı ?
- Eğer bir daha sorarsan seni duvara çivilerim.
- Çivi var mı ?
- Yok.
- Ekmek var mı?

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör

Atta

Temel iyice yaşlanmış, yaş doksan beş olmuş. Bir gün Azrail çıkagelmiş. Temel, ' Ne yapsam da paçayı yırsam' diye düşünmeye başlamış. 'Hah buldum. Çocuk taklidi yapayım, beni tanımasın demiş' Azrail iyice yaklaşınca başlamış ağlamaya; ”Ingaa! Ingaa!..” Azrail Temel'in kulağına eğilmiş ve şöyle demiş;- “Atta! Atta!..”
200.gif
:-))

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Futbol Tutkusu​

Real Madrid Football GIF by UEFA

Adamın biri maça gitmiş. Aldığı bilet, tribünün en uzak köşesinde.Yerine oturmuş birinci devreyi güç bela seyretmiş. O arada ön tarafta tam ortada bir koltuğun boş olduğunu fark etmiş. Devre arasında sıralar arasından geçip o boş yere ulaşmış.
Yan koltuktaki adama sormuş:
- "Burası boş mu?"
- "Boş, demiş adam."
- "Nasıl oluyor bu tıklım tıklım dolu stadda boş yer kalmış."
- "Orası benim eşimin, demiş adam, aylar önce bu maç için almıştık. Ama eşim vefat etti."
- "Çok üzüldüm, demiş bizimki, ama dost ve akrabalarınızdan birine neden vermediniz bileti?"
- "Onların hepsi şu anda cenazede", demiş adam.

Laz Yılan

Snake Python GIF by SWR Kindernetz

İki laz yılan olan Temel'le İdris yolda gidiyorlarmış. Birden Temel İdris'e dönüp:
"Ula İdris biz zehirli miydik yoksa zehirsiz mu?" diye sormus.
İdris şaşırmış "Ula ne oldu gene" demiş.
Temel de: "Ula biraz once dilimi isirdim da," demiş.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Dilenci

Donald Duck Money GIF

Ödünç Para

Cash Money GIF

Kayserilinin biri banka önünde kaynamış mısır satmaktaydı. Mısır çok lezzetli olduğundan kısa bir zamanda büyük kar sağladı. Bir gün arkadaşlarından biri geldi ve dert yandı. Çok sıkışık durumda olduğunu söyleyerek ondan ödünç para istedi.
-Üzülerek söylemeliyim, bankayla burada tezgahımı kurduğum zaman bir anlaşma yaptım, ben ödünç para veremem, banka da mısır satamaz.

Cimri mi Cimri

Kayserili cimri bir baba çocuğunu azarlıyordu:
"Ne koşuyorsun öyle? Ayakkabıların eskiyecek.."
"Peki" dedik çocuk, "oturayım madem öyle.."
"Sakın haa sakın! O zaman da pantolonun eskir.