CerezForum Kizlari ile Kahve Tadinda güzel ve anlamli sözler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
@Polyanna
Bu dünyada değer verdiğim birtakım şeyler var. Onlar olmadan ne kendimi geliştirebilirim ne de bazı şeyleri unutabilirim. Bunlardan biri hayallerimdir, diğeri ise hayalleri kurmamda bana yardımcı olan taptaze kahvemdir.

Lelis
Bazı kahveler uzaklara bakılarak içilir. Kahve kokusu, hasret kokar bazen. Yudumunda bolca özlem, telvesinde bolca gözyaşı vardır.

KuMRu
Sevgiliyle karşılıklı içilen kahvenin keyfi hicbir şeyde yok. "Kırk yılın hatrına bir ömür seninim" der gibi.

GüLüCüKツ
Hayat bir kahve fincan gibidir bazen acı bazen tatlı olur. Önemli olan kahvenin tadı değil onu kiminle içtiğinizdir.

Artemis
Sade kahve yalnızlığı, sessizliği sever, orta kahve kendi halindeliği sever, şekerli kahve aksiyon ve hareketi sever.

nazenin
Kahve hatıraların kapısını açar tutkular her yudumda titretir yüreği hafızada ki sohbetin detayları sorgulanır her detayda keşkeler yankılanır.

Ne hissedersen onu yaşarsın bir fincan kahvenin içinde. Kâh anıları yaşatır bazen, kâh dostluğu.

yesim434
Bir fincan kahve aslında göründüğünden çok daha farklı anlamlar ifade eder. Bir dostluğun başlamasına vesile olabilir, mutlu bir anın keyfini çıkarmanı sağlayabilir veya bir arkadaşınla dertleşmene ortak olabilir.

Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.

@ALMANYALI
Kahven nasıl olsun diye sormuştum ona, senin elinden olsun demişti. İşte o an onu delicesine sevdim.

@-araz-
Günlerim hep orta şekerli benim, kahvelerim hep bol köpüklü, kahve fincanında kayboldu ümitlerim, gönlüm alabildiğine sevda köpüklü, benim hayallerim hep bol köpüklü.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
hep ezilen bizmi olacaiz erkekler nerdesizniz
karizmamiz gidiyor anladigim kadariyla
birileri bir seyler yapsin kahve içerkenmi çekiyor uz resimleri :-))

Son düzenleme: