• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ÇerezDükkan 🛒

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bilindiği üzere geçen yıldan itibaren CTL > TL değişimine son vermiştik. O halde neden CTL'lerimizi doya doya harcamıyoruzki? :D

Dükkanımız her zamanki gibi bütün düzeni ve sorunsuz alışveriş ortamı ile sizleri beklemekte. Örneğin forumda farklı görünmek için benim günlük olarak satın aldığım tüm mesajlarda geçerli ve renklerini kendiniz ayarlayabileceğiniz bir postbit rengi sizi herkesten farklı gösterecektir.

Ya da @Lelis 'in konusunu öne çıkarmak bölümde konunun hemen dikkat çekmesi için yaptığı alışveriş. Hadi görelim CTL leri forum rengarenk olsun (derim ben) :D:D

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ya da @Lelis 'in konusunu öne çıkarmak bölümde konunun hemen dikkat çekmesi için yaptığı alışveriş. Hadi görelim CTL leri forum rengarenk olsun (derim ben)
Bu da en iyi senin işine gelir dimi ya masaüstü sitesine gidip yapmak zor oluyor benim için telefondan neden olmuyor banka işleri daha önceden yapılabiliyordu aslında:)
Bir de hakkında ne biliyorsun kazananlarına daha önce ödüller veriliyordu bunu yeniden gündeme getirsek mi acaba?