• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ÇerezDERGİ Sayı 8 Yayınlandı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Uzun bir aradan sonra @Çağlayağmur 'un içerikleri bir araya getirmesi ile dergimizin 8. sayısını yayınlamış bulunuyoruz. Önceki sayılara göre her ne kadar sayfa sayısı az olsada içerik açısından kaliteli olan dergimizi online olarak okuyabilirsiniz.

Bu sayının içeriğine katkıda bulunan; @alemdar, @Sentinus, @RUZG4R, @katip, @-araz- ve içeriği bir araya toplayan @Çağlayağmur 'a gönülden teşekkürler...

Dergiler anasayfası için TIKLAYINIZ.

8. sayıya direkt ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Dergi08.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Emegi geçen öncelikle forumda sunununu sağlayan @YoRuMSuZ a , dergide özgün yazıları ile @alemdar , @Sentinus 'a çevresindeki bir olayı fotograflayıp düşüncesini paylaşan @katip 'e gezip gördü yeri fotoğraflayıp mekan hakkında bilgi veren @RUZG4R'a ve bize röportajla kendini daha iyi tanımamızı sağlayan @-araz- 'a teşekkür ediyor ellerine, emeklerine sağlık diyorum. Ve tabiki dergimizi okuyup beğenenlerinde gözlerine, yüreklerine sağlık. ;)

Papatya

V.I.P
V.I.P

Bütün arkadaşların paylaşımlarını çok beğendim.
Rüzgar'ın çektiği kareler çok hoşuma gitti. İzmir aşık olunası bir şehir benim için.
Ve Katip'in de o yakaladığı kedi ve köpek çok şey anlatıyor gerçekten.
Ceylan ablanın röpörtajını da keyifle okudum. Bende hep bir kızım olsun diye Allah'a dua ediyorum.
İnşAllah rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize.
9. sayıda yer almak isterim bence 9. sayı için şimdiden çalışmaya başlasak iyi ederiz gibi. :)