Cerez Ramazan Günlüğü..

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Hava cok sıcak vakit geçmiyor ve ben çok sıkıldım...Akşam olmayacak gibi sanki..

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Nasıl geldi nasıl geçti anlamadan koca bir Ramazanında sonuna geldik..Zaman zaman zorlandık bazen bunaldık bazen aç bazen susuzluktan kıvrandık ve sonunda ona alıştık ama gitme vakti geldi işte..Zoruyla kolayıyla orucunu tutanlar , oruca tutunanlar kazandı..:)) Rabbim cümlemizin oruçlarını en güzeliyle kabul etsin inş..:)) Diliyorum seneye yine aynı şekilde aynı kadro ile hatta dahada artmış olarak burada çerez dostları ile bir ramazan daha geçirmek nasip olur..Güle güle geldin güle güle git ey Şehr-i Ramazan..Seneye tekrar bu sayfada buluşmak üzere inş..:)

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Böyle bir sahuru ilk kez yaptım herhalde. Tahin-Pekmez, tuzlu süzme yoğurt, krem peynir, humus, patlıcan kebabının bir parça etinden ve kahvaltılık çikolatadan yedim. Çok az ekmekle yaptım bunu. Midem isyan ediyor. Bu ne biçim bir yeme moduydu bilmiyorum. :P

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Benim çok sık oluyor bu midesiz hallerim de ilk kez sahurda oldu. Bakalım gün nasıl geçecek tamam çok iğrenç şeyler olursa yazmayacağım ama. :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gerçi benim de bugünkü iftar menüm diğer günlerden biraz farklıydı, Antalya ili dışında yakın bir ilin sınırları içindeydim. :D

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Orucu kendim acıyorum ama on kişiye yemek yapıyorum reva mı bu şimdi ya bir de oruç tutsalar anlayacağım biri de oruç tutmuyor sırf eşim oruç tutuyor diye onlar da bundan faydalanıyor şimdiden gözümde büyüdü ya her sene aynı terhane