• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çerez Gazete

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
haha ellerine sağlık aslann çok güzel olmuş.. :) naptın ettin o fili yedirdin bana.. :D
bide karpuz kabuğu düşürülür mü akla şu sahte diplomayı ben bi değerlendirim.. :P

Fil yeme konusu senden çıktı :D Yerim ben onu dedin :P
Diploma örneğini koyduk değerlendir bence de :D

aslann

Özel üye
iyiki iki kere bayıldık arkadaş:Pneyse bu ambulans işi iyi oldu :Ddondurma yemeye niyetim var :D busefer kesin komalık olurum işe yarar bari :D
emeğine sağlık ünsüz düşünür gazeteci kardeşim çok güzel olmuş bayıldım :D

Teşekkür ederim arkadaşım
iyi ki bayılmışsın diyem bende konu çıktı bana da.Sponsorum gelmedi daha :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Haha :D yav kardeşim sende tüm sırları dökmüşsün ..Hayır banka açtığımı niye yazdın şimdi herkes kredi isteyecek :P

Çok renkli bir gazete olmuş sponsor olduğuma değmiş :D Ellerine sağlık @aslann yola devam durmak yok gazetecilik sana yakışmış ...;;)

Düzenleyen yönetici:

aslann

Özel üye
Haha :D yav kardeşim sende tüm sırları dökmüşsün ..Hayır banka açtığımı niye yazdın şimdi herkes kredi isteyecek :P

Çok renkli bir gazete olmuş sponsor olduğuma değmiş :D Ellerine sağlık @aslann yola devam durmak yok gazetecilik sana yakışmış ...;;)

Kardeş faizlerden yürür gidersin ;)

Ünsüz ne yapsa yakışır çok mütevaziyimdir:D

Elimdekilerin hepsini döktüm bir daha ne zaman olur bilemem :D Siz üyelere bağlı açık verin haberinizi yapalım :P Bir de sponsorlara bağlı tabi :D

Buraya siz de haber yapabilirsiniz sadece ünsüze ait bir yer değil :D

Düzenleyen yönetici:

aslann

Özel üye
Yayınlandı ama asıl yeri burası burada da bulunsun ;)

esmVso2.png

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Satmadım yoksa sattım mı ? eee sattıysam nerde paralar ??? Belki de satıp yemişimdir ???? oooooffff aslann yaa kafamı karıştırdın :)