• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çerez Bayram Magazin Haberleri

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Asparagas Haber Bunlar Adminim böyle şeyler yapmaz hem nerede gözlüğü adminimin :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Resme ben yine baktım sanki sen hatunu tanımıyorsun da ..Hani otururken bir den boynuna atılmışta sarılmış gibi sende gayri ihtiyari söyle bir belinden tutmuşun ne oluyor diye :P bir şaşkınlık ifadesi gördüm sende :D

Biz magazin yorumcusu arkadaşlar ile değerlendirdik onu :D Tamamen koruma içgüdüsüyle oluşmuş bir pozdur o :D
Çünkü pozda arkaya doğru çekilmeye çalıştığından öyle olmuş. Eğer oda sıkı sarılsa öne ağırlık olup denize yuvarlanabilirler :P
Biri sağlam durmalı dimi :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Biz magazin yorumcusu arkadaşlar ile değerlendirdik onu :D Tamamen koruma içgüdüsüyle oluşmuş bir pozdur o :D
Çünkü pozda arkaya doğru çekilmeye çalıştığından öyle olmuş. Eğer oda sıkı sarılsa öne ağırlık olup denize yuvarlanabilirler :P
Biri sağlam durmalı dimi :D

Hayır hayırr ,,belli ki kızcağız yamaç paraşütündeki performansından çok etkilenmiş ve kutlamak istemiş ..Abimi çok masum buldum :P