Çerez Bayram Magazin Haberleri

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bu kez bayram haberleri benden olsun dedim ve aldığım istihbaratlar şöyle :D

Adminimiz @YoRuMSuZ meğer tatile tek gitmemiş.
Kumsalda güneşlendikten sonra kameralarımızı atlattığını sanıp, gözlerden uzak kayalıklarda sevgilisiyle görüntülendi :P

HJt3BcZ.jpg

@_nehir_ arkadaşımız ise Film seyretme hobisine bayramda da devam etti. Ve bayramı tek başına film seyrederek geçirdi :D
yPuY1JQ.jpg

@dderya arkadaşımızı ise arkadaşıyla forumun dedikodusunu yaparken yakaladık :P
kwPzzYo.png

@aslann arkadaşımız terfi edebilmek için bayram nedir bilmeden forumun başında sabahladı :D
dH82EpK.jpg

Düzenleyen yönetici:

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Adminem ben hiç öyle geçirmedim bikerem bir kaç kere akşamları kontrol ettim o kadar :D Hem iyiki etmişim ful ful programlar koymuşlar :D Bilgisayar bölümüne :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hiç işim olmaz kayalıklarla, tamamen montaj + asparagas :D

Saçlar aynı sen, o sensin :D yengemizde sarışın yüzünü göremesek de güzel olmalı :D

Adminem ben hiç öyle geçirmedim bikerem bir kaç kere akşamları kontrol ettim o kadar :D Hem iyiki etmişim ful ful programlar koymuşlar :D Bilgisayar bölümüne :D

kendin söyledin bak forumdaydın sana bi kaç kere geliyordur bilgisayara oturan zaten hep 5 dk oturur :P ama saate sormak lazım onu :D

aslann

Özel üye
Saçlar aynı sen, o sensin :D yengemizde sarışın yüzünü göremesek de güzel olmalı :D

kendin söyledin bak forumdaydın sana bi kaç kere geliyordur bilgisayara oturan zaten hep 5 dk oturur :P ama saate sormak lazım onu :D

Forumda kimse olmayınca sarmıyor zaten :D dün haricinde 5 dk geçmemiştir :D Adminem senin haberin yok bu gazetede :kik

aslann

Özel üye
Adminim bende katılıyorum eskisi gibi gazetecilik kalmadı benim gazetem hep onaylıydı yalan bunlar :D