Çerez Ailesinde ki İlk Yılım

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Tarih 20.08.2013 Günlerden Salı .

Şuan da Hangi Konuyu Ararken Buraya Rastladığımı Hatırlayamadım Ama Bir Yıl Sonra Bugün İyi ki Rastlamışım Diyorum . Merakıma Yenik Düşüp Üye Oldum . Forumun Sıcaklığı , Aile Ortamı Buraya Daha Sık Gelmemi Sağladı .

Bu Bir Yıl İçerisinde Yeri Geldi Benimle Güldünüz Yeri Geldi Benimle Ağladınız . Çoğu Zaman Moralim Kötüyken Düzeltmek İçin Elinizden Gelen Her Şeyi Yaptınız . Her Ne Kadar da Sanal Ortam Olsa da Burası Gerçekten Samimi ve Güzel Bir Ortam . .

Bazı Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Uzun Bir Süre Girememiştim . Ama Tekrar Geldiğim de İse Ne Kadar Özlediğimi Fark Ettim . Belki de Kendime Bile Söylemediğim Gerçeklerle Yüzleşmemi Sağladınız .

Ve Fark Ettim de Şu Koca 1 Yıl İçerisinde Ne Kadar Hatalarım da Olsa , Belki Sinirlenmenize Bile Neden Olsam da Beni Hep Ailenin Bir Parçası Gibi Hissettirdiğiniz İçin Hepinize Sonsuz Teşekkür Ederim . .

Gelelim İsim İsim Teşekküre ;

Hepsinden Önce Foruma İlk Geldiğim Günler Bana Samimiyeti ve Sevecen Davranmasından Dolayı İlk Göz Ağrım Olan dderya 'ya ,
Ne Zaman Bi Sorum Olduğunda Kapısını Çalsam ve Sorularımla Onu Bunaltma Derecesene Gelsem de Bana Bir Gün Bile " Yine mi Sen ? " Demeyip Yol Gösterdiği İçin YoRuMSuZ 'a ,
Hanımefendiliği , Sıcaklığı , Sevecenliği ve Samimiyeti İle Bana Ablalık Yapan Çağlayağmur 'a ,
Her Zaman Pozitif Oluşu , Melekliği , Kalbinin Güzelliği İle Bana Arkadaşlık Yapan rüyam_gs 'ye,
Kırmızıya Olan Aşkı İle Dikkatimi Çekip de Bana Dost Olan KıRMıZı 'ya ,
Kalemi , Duruşu , Güvenirliliği ve Efendiliği İle Sırdaş Olan alemdar 'a ,
Zaman Zaman LaL Deyip de Beni Kızdırmaya Çalışan Ama Sadece Tebessüm Etmeme Neden Olan RUZG4R 'a ,
Arabalar Hakkında Konuşup da Şakalaştığımız ve Beni Güldürdüğü İçin cemree 'ye ,
Ve Daha Sayamadığım Benim İçin Özel Olan Herkese , Kısacası Tüm Çerez Forum Ailesine Teker Teker Teşekkür Ediyorum .
İyi ki Varsınız ve İyi ki Üye Olmuşum .
Umarım Sizlerde Benim İçin Öyle Düşünüyorsunuzdur .

İstemeyerek Üzdüğüm, Kızdırdığım , İncittiğim , Kalbini Kırmış Olduğum Kim Varsa Hepsinizden Özür Diliyorum .

Daha Nice Yıllara Diyerek Çerez Hatıra Defterine Bir Hatıra da Ben Bırakayım . .

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Lâl 1. Yılın kutlu olsun..daha ne yılları arkada Bırakıcaz burda seninle..iyi ki bizimlesin..

Seni seviyorum

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
İlk başlarda hiç tebessüm etmiyordun hani hatta baya kızıyordun alıştın artık LaL :P
nice yıllara :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
@LâL canım samimiyetin, dürüstlüğün, özellikle taviz vermeyen düşüncelerin seni sevdirdi bana. Ablalığa kabul etmenle asıl ben mutlu oldum. Güzel yüreğinle iyiki ÇerezForum ailesinin ferdisin. Cadııııı seviliyorsun ;)