Çerez ailesi

iLk_NuR

Üstat
Gerçekten isteyen herkesin yakalayabileceği bir aile sıcakılığı var burda:) biz bi aileyiz ama ben bu sıcaklıktan buaralar mahrum kalıyorum:(

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Henüz nine ve dedesine sahip olamadığımız dolayısıyla torunları da bulunmayan çekirdek desem değil, geniş aile desem o da değil,değişik birşey işte :)

e-PaCk

Forum Gururu
gelip gittiğim bi aile. içine girmeden de eğlencelidir. tek başına eğlenmeyi öğrenebileceğin yegane yerdir. oradaydım ordan biliyorum!

Safir

Özel Üye
Özel üye
Dahil olmaya çalıştığım (artık ne kadar olabiliyorsam), ayrı kalmaktan hoşlanmadığım, özlediğim, sevdiğim dost mekan :)

çok samimi sıcak uzak kalınca özledim taam bir aile sıcaklığı var vede buradaki abilerim ve ablarım küçük olsam bile beni aralarına aldılar

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Gökkuşağı gibiyiz
Hepimiz farklı farklı şehirlerden olmamıza rağmen gökkuşağı gibi bir bütünüz ve ayrılamayız..
Ayrılmaz bir bütünün parçalarıyız..
Kocaman bir aileyiz biz.. Çekirdekten de değil, Geniş Bir Aileyiz
Biz Çerez Ailesiyizzzz =vvv

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Ooo... Ne kadar yazsam, ne kadar anlatsam boş. Yetmez kelimeler. Öyle dörtlüklerle de anlatılmaz. Destansı bir şey... Benim ailem... Asaleti belli... Öyle iki günde kurulacak, iki günde yıkılacak cinsten değil. Hayal değil, eften püften hiç değil. Her kese kapısı ardına kadar açık olan bir kapısı var benim can ailemin... (Kapıdan içeri destursuz girmek isteyenlere kapalı) Anlı şanlı bir aileyiz biz... KOCAMAN... ÇEREZ AİLEM...YILLARCA VAR OLMAN DİLEĞİYLE...