CemrE

cemree

=)=)
V.I.P
Ben kendimi biliyorum demek yetersiz kalıyor bazen eksik... Senin bilmenle yetmiyor başkası seni yanlış tanıdığı sürece eksik kalıyor. Bu yanlış tanıma senden bazende ondan kaynaklanıyor. Sen anlatamazsın kendini, seçemezsin kelimeleri yanlış anlaşılmalara yol açıcak şeyler söylersin karşındakide bunu söylemeni bekliyormuş gibi kapıverir aradan o yanlışları. Artık ne yapsan inandıramazsın kendine. Derler ya adım çıkmış 9 a inmez 8 e. Aslında sen ne 8 lik nede 9 luk bir şey yapmamışsındır ama yanlış seçimler yanlış anlatımların sonucudur o 9 8 ler. Karşındaki çok dikkatlidir tek bir sözden her türlü anlamı çıkartır. Aslında ordaki dikkat değildir şüphemi yada geçmişin deneyimlerimi demek gerek bilemedim ama o dikkatten ötedir başkadır bambaşka. Sende kelimlerini sayıp sonra ne anlatmak istediğini ekleyen biriysen tamamdır işte pamuk ipliğine bağlı o incecik bağ kopu verir. Artık etrafa saçılma zamanıdır. Sende o da saçılırsınız 4 bir yana, bazı parçalarınız yanyana düşer. Başlarlar çekişmeye, taki iki parçada kırılıp incinene dek... Halbuki o iki parça biraz susup tekrar anlamaya çalışsalar birbirlerini çoktur ortak yanları. Muhabbetleri, güldükleri, fikirleri, sofraları, zevkleri, renkleri ama bunlar geridedir onlar için. Etrafta kendilerine ait saçılmış parçaları gördükçe daha da hırslanırlar dahada kinlenirler... Düşünmezlerki ikisi yanyana gelse bir daha bütün olup isteselerde ayrılamıcaklar, saçılamıcaklar etrafa...

cémré
o3:4o o2.o6.2o12

NoT: Söylenene karşı, durmak gerek doğrunun yanında. Yakıştırılanın değil gerçeğin yanında olmak gerek. Sana yakıştırılan 8e 9a değil ne olursa olsun kendine inanmaktır asıl olan ve asılı göstercek olan...

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
NoT: Söylenene karşı, durmak gerek doğrunun yanında. Yakıştırılanın değil gerçeğin yanında olmak gerek. Sana yakıştırılan 8e 9a değil ne olursa olsun kendine inanmaktır asıl olan ve asılı göstercek olan...

=ZZ

O kadar güzel ve dogru yazmissin ki, tesekkürler.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hakikaten çok güzel anlatılmış bazı durumlar için cuk oturuyor. Gerçi bazen yakıştırılan duruma düşmemek en güzelidir ama yanılgı elbette olabilir. O düşen iki parça durumu daha kuvvetli onarabilir elbette, ama ne kadar kuvvetli onarılırsa onarılsın tekrar aynı durum yaşandığında bir araya gelinmeyecek şekilde parçalanır.

Harbiden güzel anlatım olmuş. Bunu Edebiyat bölümündeki Denemeler forumuna alsak daha iyi olur kanımca... Tabii karar senin...

KarhaN

Aktif
Okuyan herkesin "Bu yazı beni anlatıyor" diyebileceği, ender güzellikteki ve doğrulup payı yüksek olan yazılardan biri. Keyifle okudum, yüreğinize sağlık.

cemree

=)=)
V.I.P
Hakikaten çok güzel anlatılmış bazı durumlar için cuk oturuyor. Gerçi bazen yakıştırılan duruma düşmemek en güzelidir ama yanılgı elbette olabilir. O düşen iki parça durumu daha kuvvetli onarabilir elbette, ama ne kadar kuvvetli onarılırsa onarılsın tekrar aynı durum yaşandığında bir araya gelinmeyecek şekilde parçalanır.

Harbiden güzel anlatım olmuş. Bunu Edebiyat bölümündeki Denemeler forumuna alsak daha iyi olur kanımca... Tabii karar senin...

Teşekkür ederim :)