Magazin Cem Yılmaz Yine Çapkınlıkta Yakalandı

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Geçen hafta sevgilisi Özge Sabuncu'yu teknesinde ağırlayan Cem Yılmaz, dün akşam da gizemli bir kadınla eğlenirken görüntülendi.

ArifV216 filminin 3 ay süren çekimlerini tamamlayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, şu günlerde tatilin tadını çıkarıyor.
YAKIN ARKADAŞLARI İLE STRES ATIYOR

6yR3WP.jpg


Teknesiyle koylara açılan ünlü komedyen yakın arkadaşları Ozan Güven ve Vedat Adlı ile stres atıyor. Geçen hafta sevgilisi Özge Sabuncu'yu teknesinde ağırlayan Yılmaz, dün akşam ise başka bir kadınla eğlendi.

TATİLCİLERE YAKALANDI

Yılmaz'ın yanındaki gizemli kadınla görüntülerini bir tatilcinin yaptığı canlı yayın kaydı ortaya çıktı. Ünlü komedyenin zaman zaman çevresine bakınıp görüntü alınıp alınmadığını kontrol etmesi ve tedirginliği ise dikkat çekti.
lbYn5X.jpg

"ÖYLE DEME, HİÇ BELLİ OLMAZ"

Öte yandan Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Vedat Adlı'nın gece paylaştığı snaplerinde de Cem Yılmaz'ın yanındaki sırt dekolteli kadınla sohbeti dikkat çekti. Ünlü komedyen ses kaydında flört yaşının geçtiğini söyleyip espriyle dert yanarken yanındaki kadının ısrarla "Öyle deme, hiç belli olmaz" diyor.
Ancak Cem Yılmaz kız arkadaşına yaşlandığını söyleyip "Artık çok zor" karşılığını veriyor.

Cem Yılmaz böyle görüntülendi;

lbYn5J.jpg


Alıntı
 

Aşĸ-ı DeruN

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Valla bu adamın programlarına gidipte gösterilerine gidipte parayı saçan arkadaşlar ? açın bir kemal sunal şenee şen gülmekten kırılın tip desen tip yok adamda.. burun desen burun değil kulak desen kulak değil maymun çarli gibi adam :) tabi parası var zengin yapanda benim gibi kerizler demicem çünkü hiç gitmem parada vermem ben bu çarliye
 
Top