• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

çatlak ayna

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Evdeki konumlarıyla ilgili birçok batıl inanç vardır:

Ön kapının karşısındaki ayna

Bu iki yönlü bir işarettir:
  • birisi ön kapının karşısına ayna asamayacağınızı söylüyor, çünkü eve para akışını engelliyor;
    ve birisi aynanın böyle bir düzenlemesinin negatif enerjiden ve davetsiz misafirlerden koruduğunu iddia ediyor.

Köşede ayna

Hiçbir durumda bir köşeye bir ayna asılmamalıdır - bu, her zaman hoş misafirlerin beklenemeyeceği paralel bir dünyaya bir geçit açar.

Banyo aynası

Bu, yıkanan kişinin kendisine yansımaması için asılması şartıyla aynalar için en uygun yerlerden biridir, aksi takdirde hastalanır.
Tuvalette ayna
Ve burada aynalar asılmamalı. Tuvalet, "kirli" enerjinin biriktiği yerdir ve bir ayna onu orada toplar. Ve pozitif olan her şey (mutluluk, neşe, refah) tam tersine boşa gidebilir.

Yatak odasında ayna

Yatak odasına, uyuyan kişinin oraya yansımaması için aynalar yerleştirilmelidir. Genel olarak, birkaç işaret vardır:
  • uzun zamandır bir kişi uyku sırasında aynaya yansıtılırsa, o zaman kırılmış ve dinlenmemiş, depresif bir şekilde uyanacağı ve bunun en azından, ama en fazla ... hiç uyanmayacağı kanısındaydı;
    ama karı koca için zina ile doludur;
    aynaların önünde seks yapmaya gerek yoktur - tehlikelidir ve aşıklar arasında kavgalara ve nihayetinde ayrılığa yol açar.

Mutfakta ayna

Aynanın karşısında yiyip içemeyeceğinizi söyleyen popüler bir alâmet vardır - güzelliğinizi ve sağlığınızı “yiyip içebilirsiniz”. Ancak mutfakta iyi yerleştirilmiş bir ayna eve zenginlik getirebilir.

Oturma odasında ayna

Ama oturma odası en iyi yer. En önemli şey aynaları oraya doğru bir şekilde yerleştirmektir: Onlara olumlu ve güzel bir şeyin yansıması arzu edilir. Örneğin:
  • iç mekan bitkileri ve çiçekleri;
    pozitif dolu resimler;
    gülümseyen insanların fotoğrafları.
Bu, aynada pozitif enerjinin birikmesine yardımcı olacak ve bu da evde ve ailenin refahına katkıda bulunacaktır.

Karşılıklı aynalar

Aynaları bu şekilde kurmak kesinlikle yasaktır: böyle bir düzenleme bir ayna koridoru oluşturur - gölgeler dünyasına giden bir yol. Oradan kötü varlıklar sizi ziyaret edebilir.
Unutmayın ki birçok Noel kehanetinde aynalar bu şekilde konumlandırılmıştır. Bu, diğer dünyadan biriyle iletişim kurmak ve sorulara cevap almak için yapılır.
Ve ayrıca (bunu sadece bugün öğrendim) bir odadaki birkaç ayna kötü. Ayna, fazlasıyla sağlık, baş ağrısı, ilgisizlik ve depresyona yol açabilen güçlü bir enerjiye sahip bir nesnedir.

Neden çatlak bir aynaya bakamıyorsun​

Kırık bir aynada yansımanıza bakmanın sadece istenmeyen değil, aynı zamanda tehlikeli olduğuna inanılıyor. Kendini "kırılmış" olarak gören bir kişinin enerjisi küçük parçalara ayrılıyor gibi görünüyor ve böylesine hasarlı bir biyo-alan, olumsuzluğa karşı daha savunmasız hale geliyor, bu da yakın gelecekte sürekli başarısızlıkların peşine düşeceği anlamına geliyor. Ek olarak, aynaların yıllarca enerji biriktirebildikleri, bir sünger gibi evde olan her şeyi emdikleri kanısında. Çarpma, tuval tüm yoğunlaştırılmış enerjiyi dışa doğru salgılar ve kıymığa bakan bir kişi bir kısmını emebilir ve böylece felakete yol açabilir.

Farklı insanların ayna kırıklarıyla ilgili kendi inançları vardır, ancak hepsi tek bir şeye indirgenir - kendinize bakmak tehlikelidir. Bu yüzden, İngiliz alâmeti, kendinize çatlaklardan bakarsanız çok hasta olabileceğiniz konusunda uyarıyor. Portekizliler, yansımanıza yolun önündeki kırık bir aynada bakamayacağınıza inanıyor, aksi takdirde atınızı kaybedebilirsiniz (modern zamanlarda ortaya çıkıyor - bir araba). İsveç'te kırık aynaya bakmanın şeytanın kendisini selamlamak anlamına geldiğini söylüyorlar. Ve Fransız inanışına göre, kendine bir ayna kırığında bakan kişi, ailesini kaybetme riski taşır.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
ben aynalalari evden attim evde ayna yok oh be rahatladim :-))

yahu ben asimdi nasil tiras olacagijm ??😟

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Evde aynayi seviyorum ama aşırı derecede olmayacak yani mesala Benim çalıştığım işyerinde her köşeye ayna koydu kadın. İlk başta gerçekten çok korktum alışana kadar 2,3 tane normal ama her köşede artı duvarlarda dekeresyon olsun diye de çok abartılı bence

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Ne diyo gi bu alla alla... Heryerde ayna var gayet de güzel enerji neye inanırsan o olur bosverin batılı gaciyi orayı burayi